Wpis z mikrobloga

@Arkatch: nie rozumiem, ten typek wyzywał mnie od wszystkiego co się da, dodał do czarnej żebym mu nie odpisał . A wszystko dlatego, że powiedziałem prawdę, że ludzie z mangowpisu nie wychodzą z piwnicy bo praktykują pieczęci aby zionąć ogniem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jak chce się powyzywać to niech robi to fair a nie blokuje mi możliwość odpowiedzi i spamuje.
  • Odpowiedz
@samuraj24:
Możesz mi powiedzieć tę "prawdę" prosto w oczy.
Tylko żebyś się nie zdziwił, bo 7 lat trenowania sambo zrobiło swoje. Jak nie będziesz miał maczety (Kraków hir), to leżysz na glebie w ułamku sekundy.
Zależnie od sytuacji, mógłbym Cię nawet zabić. I paradoksalnie, z tęgimi miśkami idzie mi zawsze najłatwiej. No chyba, że trenowałeś krav magę i masz 190 cm i 85 kg wagi, to mógłbym mieć kłopot. Ale
  • Odpowiedz
@ORMO-27: wiesz ile mnie to obchodzi xD Bycie wrogiem osoby która piszę wpis "Normalny człowiek miałby dość po minucie. Ja słucham tego już 30 minut i ciągle mi mało. Zostało mi jeszcze 9 godzin i 30 minut.
Bycie zawodnikiem #mangowpis zobowiązuje" to tak jak bym był wrogiem dziecka z piaskownicy, lepa na głowę i leżysz. Tfuuuu
  • Odpowiedz
@ORMO-27: Dobra urywam rozmowę, pozdrów tylko kolegę z oddziału @SweetNIGHT jak bym się z nim nie zobaczył ' - przynajmniej święta biedak spędzi w spokoju. Nadrobi jakieś braki, może w końcu opanuje sztukę "kyogaku no dzutsu" albo "namateracu" - pewnie kiedyś zostanie wielkim wojownikiem ninja xD skisłem.
  • Odpowiedz
@ORMO-27: A i może podszkoli się w j.japońskim bo teraz to jest na poziomie super, znając jedno słowo jak się piszę: "YAMERO!!!" jak się nauczy z 5 to już stanie się obywatelem państwa kwitnącej cebuli xDxD oj jak skisłem.
  • Odpowiedz