Wpis z mikrobloga

Rozmawiam z kumplem który jest nauczycielem w szkole. I opowiada mi że dziś w szkole mieli karetkę i policje. Dwie grupy uczniów klasy 3 podstawowej pobiły się (krew leciała). I mówi mi że dzieci wytłumaczyły się że chodzi o jakieś pokemony "rafona" i "magikarpia". Jak się zdziwił jak pokazałem mu na YT stramerów #rafonix #danielmagical Jutro dzieci w szkole będą miały bardziej przechlapane jak rodzice dowiedzą się że to nie o pokemony poszło. :)
  • 9
@Peugeot307: czyli, że youtube niszczy dzieciaki tak? u mnie tez były w podstawówce (nie była to jakaś mega patola szkoła jak szkoła) solówy między dzieciakami z zupełnie głupich powodów i mimo karetki nie było tragedi.. no ale jak policja? to naprawdę nie czaję XD co to za szkoła........ XDD
@odyn88: Ja też tego nie rozumiem ale że moja różowa jest nauczycielka dzięki czemu mam też znajomych nauczycieli, i trochę się już nasłuchałem. Dlatego też wiem że w tych czasach przy każdej takiej akcji to rodzice wzywają policje, jeżeli nie zrobi tego szkoła. A gdy w przypadku pobicia się szkoła tego nie zrobi to awantura rodziców. Dodam też że nie mogłem uwierzyć że dzieci które miały do przejechania raptem 10 przystanków
@odyn88 chodzi mi raczej o to że o ile rozumiem wycieczki raz na jakiś czas i taka kontrolę. To co tygodniowe przeglądy auta tego samego w jednej szkole to przesada tym bardziej że w inne dni tygodnia auto też przechodzi taka kontrolę w innych szkołach. A co do kontroli trzeźwości łatwiej i taniej było by zakupić alkomat szkole. A to co uważam za gruba przesadę to wynajmowanie przez szkoły autokaru. Bo z
@YoshiTurboMaster: Jest to dla niego ułatwienie gdyż nie musi stawiać się dużo wcześniej na miejsce i czekać na policję. Więc mogę się założyć że by się zgodził. Po za tym zapewne wcześniej było by to uzgodnione tym bardziej że szkoła korzysta z jednej firmy, która zaoferowała najniższą stawkę. Ja po prostu proponuje najłatwiejsze rozwiązanie i gdybam.