Wpis z mikrobloga

Witamy, oto kary za trzeci wyścig sezonu WEK @ LeMans
--------------------------------------
PRO:


-----------------------------
SEMI:


-------------------------------
AM:


---------------------------------
Łącznie Punkty Karne:


---------------------------------
Szczegóły TUTAJ

Dodatkowo każdy kto choć raz przekroczył linie wyjazdu z alei serwisowej dostał 1 punkt karny gratis
------------------------------------------------------------------------------------------
#acleague
ACLeague - Witamy, oto kary za trzeci wyścig sezonu WEK @ LeMans
-------------------...

źródło: comment_CjUSZtnKcH7QUERdgoxVTdLClV18N4WX.jpg

Pobierz
  • 51
@VR46: i tak sie żyje na tej wsi.

Ja z chęcią przeczytałbym jakiekolwiek wyjaśnienie. Zostałem pukniety i przepchany przez typa, który nawet nie zachamował i #!$%@?ł mnie w żwir, a tutaj sie okazuje, że to RI jest.
@TheSznikers: Spoko, że wyłapaliście moje wyprzedzanie na rzekomej YF. Szkoda, że nie wyłapaliście tego, że na pierwszych kilku zakrętach najpierw przegiął pałę Rad, a później ktoś inny się we mnie #!$%@?ł.
@VR46 ja zgłaszałem powrót Golompa przy tej samej akcji. I rykoszetem wszyscy dostali karę.
Golomp za powrót
Ja za nie zachowanie odpowiedniej ostrożności na YF
A Ty za wyprzedzanie.
@TheSznikers: COOOOOOO. ZA TO, ŻE WYPRZEDZIŁEM CIEBIE I GOLOMPA (GDZIE ON WYJECHAŁ W TRAKCIE JAK CIEBIE WYPRZEDZAŁEM) DOSTAŁEM KARĘ? :DDDDD już #!$%@? z tym, że kilka sekund później miałem po wyścigu

Inna kwestia, rozmawialiśmy o tych akcjach z początku wyścigu zaraz po nim. No chyba, że zapomniałeś.
@VR46 i co innego rozmowa po wyścigu a co innego wątek do zgłaszania incydentów. Jak nie chce Ci się napisać co i gdzie, to nam ma się chcieć to sprawdzać? Skąd mamy wiedzieć czy nadal masz żal? A może Ci przeszło, nie czujesz urazy i dlatego nie było zgłoszenia.
@TheSznikers: Nie czuję urazy, chociaż ten cały Rad, a później jakiś inny typ #!$%@? mi wyścig. Czuję po prostu, że kara, którą mi wlepiliście jest z kapelusza totalnie. Nie wygląda to dobrze, ale teraz ani nie mam czasu na jakieś tam zgłaszanie, ani po prostu nie mam chęci ;) poza tym lol, nie muszę jeździć w tej lidze. "Lepiej stracić 1 simracera niż 102938" czy jakoś tak.