Wpis z mikrobloga

@Shyvana: jakiekolwiek. wybieraj takie jakie ci sie podobają. w każdej drogerii znajdziesz jakieś fajne. klej tylko bierz każdy prócz duo(wali gównem, wolno zasycha, ciężko się go ściąga, wyrywa rzęsy przy ściąganiu) ja bardzo ale to bardzo polecam klej z golden rose czarny. naprawdę wiele klejów miałam, i ten jest genialny. jedyna wada, że jest czarny i można się upaćkać, ale nie ma problemu żeby to brudne ściągnąć. no i nie ma
@Shyvana: i pamiętaj przy tym kleju z golden rose, on jest inny. kiedy zwykłe kleje naniesiesz na rzęsy trzeba odczekać z 60sek, u niego trzeba odczekać po naniesieniu jakieś 5 sek i nakładasz. kolejny plus hehe. na początek nie kupuj osobnego kleju, bo jeśli kupisz rzęsy z GR to w rzęsach są kleje i to z fajną drobną pipetką. aa i jeszcze fajne rzęsy są nr7, baardzo delikatne. kępki GR też
@Shyvana kępki z drogerii Natura, nie pamiętam nazwy, ale to rozmiar średni na różowym plastiku. W komplecie mały klej, potem dokupiłam niebieski klej eye na Ali.
U mnie po dwie kępki wyglądają ładnie i naturalnie, a zupełnie nie muszę się zastanawiać, czy równo przykleiłam pasek (rano nie ma na to czasu).