Wpis z mikrobloga

@C_MR nie napisałem, że nie ma. Czy napisałem, że PlayStation nie ma konsol? Nie, po prostu nadinterpretujesz. XBOX ma gry ale nieco mniej od konsol Sony. W dodatku duża część "exclusive" będzie na WIN10 więc XBOX przynajmniej dla mnie traci.
@C_MR: nie ma dobrych gier powinien uściślić. Jak miałem xone to nawet jeden ex nie jest interesujący tak na dobrą sprawę xd po półtora roku sprzedałem, odczejalem rok, kupiłem PS4 slim z większością dobrych exow i tylko je sobie ogrywam ciesząc się jak dziecko przy U2 xD na xone to tylko fifa była i soulsy właściwie. I to nie exy
@Cogres: raczej nie będzie wymiany, zresztą pewnie i tak lepiej by wyszło samemu sprzedać.
wg mnie znacznie lepszym rozwiązaniem jest xbox,
parafrazując @KubanskiEseista wybieraj między suszarką, która w nocy budzi sąsiadów, czy dobrze wykonany sprzęt .
99% Twojego grania to będą prawdopodobnie pozycje multiplatformowe, tutaj znacznie lepiej działa xox.
dla paru exc. nie ma sensu trzymać ps4
Moja ps4 leży, może się doczeka jakiegoś godnego exc, bo te co były po
@Croudflup widzisz a u mnie na PS4 nie ma żadnych ciekawych exów, bo na PS3 pograłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
no może uncharted 4 ale dla jednej gry nie kupuje się konsoli a comming soon przestał mnie interesować