Wpis z mikrobloga

@silownia: no #!$%@? Polaki cwaniaki, słabi są w piłkę nożną i koszykówkę to wymyślili
dawaj #!$%@? janusz będziemy skakać na nartach xD Albo chodź będziemy chodzić szybko, ale na tyle wolno żeby nie biegać janusz
  • Odpowiedz
@borsuczki_robio_sztuczki: na tym filmie pauzyjac, widzialem kilka razy (jak Korzeniowski i ten Rosjanic) miał obie nogi w powietrzu. To jaki to ma sens skoro obaj powinni być juz z dyskwalifikowani i to już na samej mecie tysiące ludzi patrzy i tego nie weryfikuje?
  • Odpowiedz
Do chodziarstwa można by teraz bez problemu technologię, która by informowała sędziów o tym, że dany zawodnik miał jednocześnie dwie nogi w powietrzu. Ale nikt tego nie zrobi, bo nagle wszystkie wyniki byłyby sporo gorsze i wydałoby się, że przez te wszystkie lata było ciche przyzwolenie na podbiegiwanie.
  • Odpowiedz
@Conradoss: myślałem, że mnie oszukujesz, ale sam sprawdziłem i nawet nie trzeba było jakoś długo szukać - ot, pauza w losowym momencie i często widać jak obie nogi w powietrzu.
  • Odpowiedz
Niby w przepisach jest, że moment unoszących się obu nóg musi być widoczny dla sędziego gołym okiem. Ale dla mnie to duże pole do nadużyć, bo w zasadzie mogą sobie dyskwalifikować ludzi jak im się podoba.
  • Odpowiedz