Wpis z mikrobloga

Kurde, amerykańskie chrześcijańskie nastolatki w latach 90-tych i na początku 2000-nych mieli takie zespoły jak Five Iron Frenzy, MxPx, The Dingees, Ghoti Hook i wiele innych zespołów Tooth and Nail Record, i choć nie była to najlepsza muzyka, to i tak lepsza była niż to co miały do dyspozycji w tym czasie katolickie nastolatki w Polsce, gdzie wtedy nikt nie mówił o chrześcijańskim rocku i hip-hopie, bo "hurr durr ksiądz w parafii powiedział, że to muzyka diobła hurr durr". Katolickie polskie nastolatki były skazane na muzykę parafialnego organisty i "Arkę Noego" - jedyny "chrześcijański" zespół w Polsce, który przebił się do mainstreamu.
#muzycznememy #muzyka #religia #katolicyzm #chrzescijanskirock #arkanoego #tothandnailrecords #mxpx #fiveironfrenzy #thedingees
Stooleyqa - Kurde, amerykańskie chrześcijańskie nastolatki w latach 90-tych i na pocz...

źródło: comment_qh6mZY3jCEN1Br04SijtBZFi8OWFrUQO.jpg

Pobierz
  • 7
Nie zapomną miny mojej babci(100% pseudokatolka, nawet hajs wysyłała rydzykowi) jak ją uświadomiłem jaką muzykę tworzyli artyści Arki Noego XD


@framugabezdrzwi: Niech zgadnę? Zaczęła wyzywać Litzę i jego dzieci od satanistów? ( ͡º ͜ʖ͡º)
kto stał nie ma w tym momencie znaczenia


@agaja: Wielu religijnych świrów by ci zaprzeczyło. Często czytam ich blogi i widzę, że oni lubią "grzebać" w nawet najbardziej "niewinnych" rzeczach i wyszukiwać ich związki z szatanem.
@Stooleyqa: no ale chodziło mi o brak związku tego, za tym stal z wiekiem grupy docelowej :)

A ze niektórym szajba odbija i się doszukuja nie wiadomo czego i nie wiadomo gdzie, to wiem. Ale z fanatykami, ktorzy sami myśleć nie potrafią noc niestety nie zrobisz...