Wpis z mikrobloga

Mirasy, wyrwałem takie coś na promocji (zdjęcie poniżej). Czy te 4GB ram styknie do jakichś podstawowych rzeczy? Nie zamierzam go używać jak kompa, raczej jako tablet po prostu, ale jestem ciekaw czy w ogóle jest sens to odbierać... Nokia 6 pójdzie na handel w jakiejś fajnej cenie, ale zastanawiam się czy Surface sobie zostawić...

Tutaj link do tego: https://www.x-kom.pl/p/395675-laptop-2-w-1-microsoft-surface-pro-i5-7300u-4gb-128-win10pklawnokia-6.html

#microsoft #surface #surfacepro #xkom #goracystrzal #nokia #nokia6
k.....r - Mirasy, wyrwałem takie coś na promocji (zdjęcie poniżej). Czy te 4GB ram st...

źródło: comment_STKwHANqR5feKxZL6800Qvik1J0qx2fY.jpg

Pobierz
  • 6
@ptasiek2: do multimediów i office'a w zasadzie i to tyle raczej :) grać na tym nie zamierzam ani robić zaawansowanych operacji liczących, więc mi też wydaje się, że powinno być ok. Chciałem tylko zapytać zanim odbiorę czy ten sprzęt jest git. Kolega ma taki sam i świetnie sobie daje radę z takimi zadaniami jak napisałem wyżej.

Jakby ktoś był zainteresowany tą Nokią 6 to zapraszam na PW ;)
@ptasiek2: @nofink: generalnie, chyba dobry deal mimo wszystko? Zakładając, że sprzedam Nokie 6 za 800 zł powiedzmy, to wyjdzie 3200 zł za surface i klawiature - gdzie normalnie sam surface pro kosztuje w tej wersji 5000 zł a klawiatura 600 zł.