Wpis z mikrobloga

Paypala popierd..ło, zamknęli roszczenie na moją niekorzyść bo nie przesłałem dokumentów z organów ścigania na kwotę 16$ , zamiast tego wytłumaczyłem jak sprawa wygląda a oni bez żadnych wyjaśnień "Zakończyliśmy badanie tej sprawy i niestety nie możemy rozstrzygnąć jej na Twoją korzyść.". Gerbest po sprzedaży zmienił opis produktu z 2 szt na 1 szt wysłał 1 szt radia zamiast dwóch, chciałem zwrot całości kwoty,lub zwrot na ich koszt, bo co ja zrobie kur.. z 1 walkietalkie?
Na odpowiedzi od PayPal czeka się tygodniami,porażka, niebo lepiej wypada aliexpres jeżeli chodzi o roszczenia
#paypal #gearbest #aliexpress
  • 16
Gerbest po sprzedaży zmienił opis produktu z 2 szt na 1 szt wysłał 1 szt radia zamiast dwóch, chciałem zwrot całości kwoty,lub zwrot na ich koszt,


@MariusMD:

jak sie jest niedoinformowanym,to sie robi roszczenie na paypal o zwrot na koszt od GB :D

jak sie jest doinformowanym, to zwrot oplaca PayPal, i to bez proszenia sie czy uzasadniania :]

bo co ja zrobie kur.. z 1 walkietalkie?


kupisz drugie xD
@MariusMD: mam wrażenie, że źle to rozegrałeś

zadzwoń jeszcze do nich jutro i postaraj się dogadać że chcesz to zwrócić i żeby ci oddali kase za przedmiot, nie wspominaj nic o wysyłce, następnie
https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/refunded-returns

1. Aktywujesz program zwrotu kosztów
2. Odsyłasz towar najlepiej poleconym
3. Robisz zdjęcia:
- paczki przed wysłaniem zaadresowanej
- potwierdzenia nadania z trackingiem (ta kartka z adresem twoim i chińczyka)
- paczki z trackingiem (jeśli dasz rade
@MariusMD #!$%@? mam identyczny problem. Otworzyłem spór na PP a później roszczenie. Pewnie te same radia zamawiałeś. Mi również przysłali 1 szt. PP Zaproponował $7 zwrotu z $15.11 które zapłaciłem. Odrzuciłem propozycję i nie mam jak nawet im przesłać zdjęć itp. Wykorzystałem na to punkty z GB które obniżyły mi cenę o prawie 3 dolary. Teraz te radia kosztują $24 i tak samo jak Ty mam dylemat co ja #!$%@? zrobię z
@moderator_chaosu: mi GB poprzez PP proponował 8 $, nie zgodziłem się bo też pkt GB też nie uwzględnili. Napisałem do nich ticket że już nie mam siły na te #!$%@? spory i chce 8$. już po zamknięciu sprawy przez PP to napisali że sprawa jest rozwiązana przez PP. #!$%@? te i te.
Ciekawi mnie jaki jest ten tajemniczy sposób załatwienia sprawy przez PP o którym wspomina @sylwek2k: i @Andczej:
@widmo82 czyli nadal widzę że nawet nie czytałeś ze zrozumieniem i będziesz klepać swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@MariusMD przecież już to napisaliśmy, zawaliles z tym zwrotem kasy od GB za wysyłkę, nic tu nie jest tajemniczego musisz tylko czytać ze zrozumieniem i przed zaczęciem sporu na PP trzeba było sobie ogarnąć trochę
@Andczej: ok, z tym zwrotem za przesyłkę to #!$%@?, ale na początku ja nie chciałem tego w ogóle zwracać chciałem żeby PP przyznał mi refund, bo GB #!$%@?ł i gdyby napisali że wyślą jeden to bym tego w ogóle nie chciał . Chcieli dodatkowych dowodów z organów ścigania i to jest najbardziej #!$%@?. Wysłałem im za to zdjęcia przedmiotu i screeny z dowodem że zamówiłem dwa radia a dostałem jedno to