Wpis z mikrobloga

#praca w amazon #szczecin, jako tymczasowa na szybki start po emigracji da radę?
Chcę jak najszybciej wskoczyć w rytm i przynosic jakąś kasę do domu a zadzwonili do mnie kilka godzin po złożeniu aplikacji do Adecco. Ciekaw jestem opinii.
  • 16
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Prokurator1990 Tyrałem na kuchni po 12h. Teraz chciałbym wejść w coś lepszego jeżeli chodzi o kuchnię w pl ale nie umiem siedzieć na dupie tak więc się zastanawiam nad tym na jakiś czas.
  • Odpowiedz
@JaDoKu Jak zdecydujesz się na tego Amazona to daj znać jak tam jest bo sam się zastanawiam czy tam nie iść na kilka miesięcy (u mnie sytuacja odwrotna. Szukam czegoś do marca bo wtedy emigruje). Na necie różne opinie są ale większość negatywnych i dlatego się wacham no i zbudowali to na takim zadupiu, że dużo czasu się straci na dojazd :/
  • Odpowiedz
@JaDoKu na spokojnie i nie sugeruje się lamentowaniem nierobów z grup na FB co mówią że to obóz pracy. Przyzwoite miejsce na tymczasowa robotę tylko jak wszędzie trzeba chcieć pracować no i okres świąteczny to wiadomo że #!$%@? wiekszy
  • Odpowiedz
@JaDoKu daj znac kolego jak tam jest. Znajoma sie zastanawia czy nie porzucić pracy w kuchni. Powiem ci kolego ze w Szczecinie nawet w tych najlepszych restauracjach to istne januszowanie. Wiekszosc osób na czarno. 8-10 zl na godzine. Tylko kucharza moga liczyc na lepsze traktowanie i warunki.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ziobro2 na jednej rozmowie już byłem i byłem lekko w szoku. Ale jest jest jescze kilka ofert dla kucharza. Więc zobaczymy. Oki dam znać co i jak. Dzisiaj rozmowa
  • Odpowiedz