Wpis z mikrobloga

W Virgin przy aktywacji freemium pojawia mi sie że "Aktywacja #freemium nie powiodła się. Twój limit 4 pakietów został już wykorzystany." Bardzo możliwe że wycebuliłem już 4 pakiety freemium :( .Czy ktoś już tak miał i wie co trzeba zrobić żeby móc aktywować freemium znów ?
Szukam jakieś sieci do moich potrzeb (20sms/200mb miesięcznie) do kilku zł miesięcznie, coś się znajdzie ?
#plus #internetmobilny #orange #plus #tmobile #virgin #a2mobile #tubiedronka #innesiecigsm
  • 9
  • Odpowiedz
@pokeminatour: Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję :) W taryfie Nowy Plush za jedyne 10 zł/30 dni możesz aktywować pakiet: SMS-y/MMS-y bez limitu + 1 GB Internetu oraz bezpłatny transfer w ramach Facebooka (kod: * 136 * 11 * 02 #).

Dodatkowo za przeniesienie numeru z innej sieci (poza Plusem/Plushem) zgarniesz 50% rabatu przez pierwsze 3 miesiące, więc w ciągu tego okresu za wspomniany pakiet zapłacisz tylko 5 zł :)
  • Odpowiedz
@Willy666: @jaj0: okazało się ze to jest ich błąd, support naprawił. Po naprawie nadal nie mogłem aktywować pakietu freemium bo pojawiało sie request timeout ale po jakims czasie samo ustąpiło i dostałem smsa ze freemium zostanie aktywowane w ciągu 24h.
  • Odpowiedz