Wpis z mikrobloga

@ToJaZabilemMufase: jak Mlodszy brat nie umiał jeszcze czytać ani pisać, bawił sie w firmę, był tam oczywiscie prezesem. Poprosił żebym napisał mu fakturę, na której miało widnieć mniej więcej: laptopy 10 sztuk, drukarki 5 sztuk itd. No to jako kochany starszy brat napisałem: laptopeczki 10 sztuk, drukareczki 5 sztuk itd.
Młody dumny poszedł pochwalić się tacie fakturą i kazał przeczytać na głos. Słysząc to młody popłakał się i obraził na pare
@Zdejm_Kapelusz: A ja słyszałem historię o tym, jak w jakiejś rodzinie był wujek, który nie miał palca, bo stracił w jakiejś stolarni, czy coś. Małemu dziecku, które nie potrafiło się odzwyczaić od ssania kciuka pokazali rękę wujka, i powiedzieli, że wujek też jak był dzieckiem to ssał palucha i wyssał go do końca. Pic rel.
mateusza - @Zdejm_Kapelusz: A ja słyszałem historię o tym, jak w jakiejś rodzinie był...

źródło: comment_Q2Suf9vFQETRBOU1IaigCeSRbIVGwFgi.jpg

Pobierz
Kiedyś zdrapuje strupa i moja ex mówi "nie zdrapuj bo dostaniesz białaczki. Nie wolno!". Okazało się, że rodzice jej tak powiedzieli jak była mała, żeby ją przestraszyć. A najlepsze było to że miała 20 lat i w to wierzyła.
Koleżanka mi kiedyś opowiadała, że z rodzeństwem wkręcili swojej najmłodszej siostrze, że nie istnieje. Udawali, że jej nie widzą, nie słyszą etc. A w rozmowach między sobą podkreślali, że nigdy nie mieli młodszej siostry. Młoda miała wtedy z 4-5 lat. Wpadła w taką histerię, że kilka dni dochodziła do siebie... (,)
Naprzeciwko mojego domu jest przystanek autobusowy. Tłumaczyłem kiedyś mojemu 4-letniemu kuzynkowi, że nie wolno mu się zbliżać do autobusów, bo te jedzą ludzi. Siedzieliśmy potem na ganku przed domem, na przystanku siedzieli ludzie, autobus się zatrzymał, a kiedy odjechał, to ludzi już nie było. Mały mocno to łyknął. Kiedy miał z 6 lat przyszedł do mnie i powiedział zupełnie poważnie "pamiętasz tą sprawę z autobusami? Zbadałem to, trochę się bałem, ale już