Wpis z mikrobloga

@tabarok: bo ciężko mieć wpływ na to, jak zmieni się twoja psychika xd to chyba tylko po cołczingu, to jaki się stajesz jest wypadkową tego co robisz i co ma na ciebie wpływ, np wychowanie, środowisko...
@CigaretteBurns na szczęście do ślubu nie doszło

@hatterka no wiem, może wrzucam wszystkie do jednego wora, mając na myśli jednego osobnika... Ale cholernie mnie zadziwia wiele rzeczy, jak chociażby jednego roku jedziesz w góry i wystarczy pokój tzw dwójka byle by na głowę nie padało i było ciepło (sama wybierała) i wychodzenie o świcie w góry, powrót zmarznietym lecz uśmiechniętym o zmierzchu, a kolejnego roku poniżej 3* to ona nie jedzie, a
@tabarok: może po prostu ma więcej pracy/nauki, jest przemęczona albo coś się dzieje?
zresztą na początku w fazie pierwszego zauroczenia robi się różne szalone rzeczy, z czasem związek zmienia tempo i się spokojnieje
@hatterka w takim wypadku ja się do tego nie nadaje xD
To był tylko przykład, jeden z wielu ale bezpośredni. Nie jesteśmy już razem, lecz ona nagle chciała by wrócić, może coś do niej czuje lecz jak patrzę na to kim dziś jest, a w kim się zakochałem po uszy 5lat temu to niebo a ziemia, dwie różne osoby. I tak mnie wzięło na przemyślenia na wieczór. :)
@tabarok: Ludzie aż tak bardzo się nie zmieniają. Najzwyczajniej odgrywają role przed sobą i zakładają maski. Kiedy przychodzi rutyna ludziom nie chce się już udawać. Szczególnie widać to po ślubie 2-3 lata. A później wypisują głupoty, że po ślubie to już się komuś nie chce i rozwód - lepiej się nie żenić. Jak opadną klapki to nie chce się wierzyć, że ktoś jest taki. Albo przed ślubem było tak a po