Wpis z mikrobloga

Grał ktoś w to nowe #ufc3? Jak wrażenia? Mi się gierka podoba, znacznie bardziej od dwójki. Mam wrażenie, że wreszcie walka przestaje przypominać Mortal Kombat, gdzie jakieś dzbany spamują jednym kopnięciem 3 rundy, a jest dużo więcej taktyki, wreszcie dodano balans ciałem, głową, super można kogoś skontrować po prostu w odpowiednim momencie robiąc unik i wyprowadzając cios. Podoba mi się, że w końcu można komuś 3-4 dobrze ulokowanymi low kickami przetrącić kulasy i po walce. Wreszcie na prawdę czuć, że ciosy na korpus robią robotę i osłabiają porządnie rywala odbierając mu oddech, czyli wirtualną kondycję. Parter to nie wiem, bo zawsze stamtąd staram się #!$%@?ć jak najszybciej, bo nie ogarniam :-)

#ps4
  • 4
@Konorro Fajnie, ale chyba nie ma na to szans. Nie byłoby po prostu kim grać! Jak tak popatrzyłem na ranking to jedynie jako taką ciężką by można sklecić. Chociaż tam też poza pierwszą piątką to już potem nikomu nieznane ogórki. I czym niższa kategoria to coraz gorzej. Żeby to się sprzedało musieliby po raz kolejny robić jakichś Tysonów na zapchaj dziurę :-)