Wpis z mikrobloga

Kiedyś straciłem kasę na giełdzie -okradli ja- dlatego nie ufalbym żadnej. Kupiłem krypto i przelałem na portfel wiec ta giełda działa. Z czasem rozpatrzysz się czy zmienić itp. Pisze z tel sry jak niezbyt czytelnie
@Ofensywnypiotr Coś tam mieszaja z nowymi krypto ale ogólnie wciąż legit. Możesz śmiało wpłacić PLN i kupić bitcoina, byleby później to przerzucić na portfel.
Ewentualnie możesz kupić w kantorze typu abushift/InPay, wychodzi naprawdę niewiele drożej a wygodniej.
@Ofensywnypiotr Jeśli nie chcesz dużo ryzykować to polecam BTC (tylko może poczekaj na lekką korektę), LTC, ETH, i troszkę bardziej ryzykowna ale możliwość dużego zysku - IOTA. Jesli chodzi o to ile jestem do przodu to siedzę mocniej w krypto od ok miesiąca dopiero więc w co bym nie zainwestował byłbym na plusie i tak jest.
@Ofensywnypiotr Weszła na drugą największą azjatycka giełdę, te 30% to nic dziwnego.

Nie rozumiem co rozumiesz jako problem z wypłacaniem. Kupujesz bitcoiny, trejdujesz na iote, trzymasz załóżmy 3 miesiące, wymieniasz z powrotem na btc i sprzedajesz gdzie chcesz. Ewentualnie są giełdy gdzie możesz kupić za USD i sprzedać i wypłacić USD.
@Ofensywnypiotr Raczej nie, na większości giełd sprzedasz za USD, chociaż niektóre zaczęły używać tetherow więc nie na wszystkich. W każdym razie tak jak mówię jeśli byłby jakikolwiek problem to wymieniasz IOTE na BTC co znajdziesz na każdej giełdzie a już sprzedanie BTC za $ albo PLN to żaden problem.
@Ofensywnypiotr z wykresu kapitalizacji xD i jednak faktycznie padło dzisiaj ath. Ostatni raz iota kosztowała 1.05 w sierpniu, dzisiaj dobiła 1.1$. Ten skok to skutek tego ze fundacja ujawnila ze iota wspierana bedzie przez procesory arm oraz jutro wchodzi na kolejną dużą giełdę w korei