Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie państwo z tagu kryptowaluty, mam dla państwa taką interesującą propozycje inwestowania

otóż, do niedawna należałem do ludzi spod tagu #lisk, jednakze po konferencji która poziomem przypominała moje prezentacje o mikroustrojach na pszyrce w liceum, postanowiłem zmienić taktyke działania

ponieważ jednak jest tyle super kryptowalut, nie wiedziałem w co się zdecydować, dlatego zainwestowałem - uwaga - we wszystkie ciekawe

aktualnie w portfelu posiadam :

-> bitcoina 5%
-> ethereum 10%
-> ripple 10%
-> litecoin 15%
-> dash 10%
-> neo 5 %
-> monero 5%
-> iota 15%
-> eos 15%
-> ethereum classic 10%

uważam to za zdrowy i zróżnicowany portfel, który zapewnia spokojną i stabilną przyszłość na rok 2018, a co państwo o tym sądzą?

zapraszam do komentowania, wszelkie ciekawe opinie na temat takiej zdywersyfikowanej inwestycji mile widziane

#kryptowaluty
  • 12
@makary89: nie przemawia do mnie, nie rozumiem tej kryptowaluty, nie rozumiem jej założenia i sensu.

@qwert321 jak btc poleci to wszyscy umrzemy, nieważne czy będziemy fanatykami bitka czy nie. inwestowanie w top15 kryptowalut wydaje mi się najsensowniejszym pomysłem na tą chwilę, pod longterm, natomiast jedna inwestycja we wszystko tak jak zrobiłem w liska już niekoniecznie.
@Viraciael: tylko dasCoin nie poleci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a tak serio, to już totalnie w Liska nie wierzysz? najpierw w 2 tygodnie zrobił 100%, potem spadł o 20%... a mam wrażenie, że wszystkich zabolało, jakby projekt umarł, a w rzeczywistości jak ktoś wszedł miesiąc temu, to i tak jest na sporym plusie.
@King_Korwin wierze, ale nie na najbliższe 2 miesiące, a na kryptowalutach w 2 miesiące można spokojnie zrobić ładne stabilne 50-100% zanim cokolwiek zacznie się dziać. Postawmy sprawe jasno - Kordek położył to równo, mam kolegów którzy za 0,7 zrobili by mi lepszą prezentacje niż oni xD