Wpis z mikrobloga

#warthunder
Ash river ʕʔ przejmujesz punkt b i tylko czekasz aż do ciebie przyjadą, jak zwykle świetna mapa Gaijin, wygrywa ten kto pierwszy przejmie B ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prawie same oneshoty, coś niebywałego...udało mi się ustrzelić wirbelwinda strzelając w bok(sama krawędź) wieżyczki ¯\_(ツ)_/¯ chociaż w tym samym meczu jakiś młodszy panzer zabił mi strzelca od tak w strzelając w wieżyczkę, a ja zrykoszetowałem 2 strzały z nim.

Jak dużego minusa dostane grając cobra przy próbie robienia czołgów z ery 5? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak wejdzie patch zmniejszający wymaganą ilość rp to z ery 4 zostaną mi w sumie 2 czołgi(t92/t34) do zrobienia, a też pójdą szybko.
Pobierz sunsu-sun - #warthunder
Ash river ʕ•ᴥ•ʔ przejmujesz punkt b i tylko czekasz aż do ci...
źródło: comment_Jj3Cu85Mnz2g0EpDs8LGHpnwnbiEz4ma.jpg
  • 13
@Nikanor_Nick: z ruskimi nie ma co się bawić, na uptierze to teraz każdy ruski czołg rozwala jumbo od przodu...nie wiem czy ja miałem pecha czy coś zrobili(nie grałem w wt jakiś tydzień), ale dzisiaj/wczoraj każde spotkanie z t34/is z br 5.3 5.7 kończyło się 1shotem w mój przód ;__; kąt bez znaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@sunsu-sun: Bez apcr to chyba nie da rady, z apcr można tylko próbować w font wieży z twojej perspektywy w prawą stronę, albo jakoś dolną płytę to może będzie ogień.
@Nikanor_Nick: Samego pancerza przy wizjerze to chyba nie ruszali, tylko pogrubili te skośne płyty na froncie bo jak dzieci kątowały się isami to każdy w te "policzki" na przodzie je rozwalał bo za tym ammo i zbiorniki.