Wpis z mikrobloga

@Nalogowy_pijak1: Tyrki ok ale blissey? Przecież ten pok stracił na znaczeniu, tak jak i defensywa, odkąd jest nowy system gymow. @hihi_jery: Przy takim iv, poziomie dustu i cukierków to bym ładował bez zastanawiania się. Oprócz zapadosa to tylko raikou jest dobrym elektrykiem. Co więcej jest lepszym od zapka takaż nie masz się nad czym zastanawiać.
  • Odpowiedz
@Zydomasoneria: przesadzasz z tymi 90% ;) Nawet w dużym mieście koło mnie 70% aktywnych graczy już ma jednego albo dwa, gorzej z małymi miastami, jak za pierwszą falą na początku września nie dostali ex passa to do tej pory czekają, ja na szczęście w moim mieście wtedy miałem.

200 candy zostaw sobie na przyszłość na mewtwo, ja wydawałem i teraz żałuję bo 2 miesiące maksuję i końca nie widać ;)
  • Odpowiedz
@hihi_jery: Nie słuchaj baranów i rób. Przyda się na pewno, bo to najlepszy elektryczny pok w tej chwili (i długo tak zostanie). Co prawda wild charge byłby lepszy na charge move, ale jak nie masz TMów to i tak styknie. Zrób go do 30 lvla i resztę candy sobie zostaw na Mewtwo jeśli jeszcze masz na niego nadzieję.

Oprócz tego będzie bardzo spoko na bicie gymów, bo jako elektryczny ma tylko
  • Odpowiedz
@Nalogowy_pijak1: Nie m2 nie mam. Raikou mam 89% IV a mimo wszystko jak będę mieć dusta i cukierki to go power upuje. Na razie go nie ruszam ale jak się skończy event na niego to go (przynajmniej trochę) wzmocnie. @hihi_jery W sumie na Twoim miejscu jeszcze tydzień czasu bym poczekał. Bo zawsze jest szansa, że coś lepszego złapiesz.

@gipson_90: Jestem ze 170 tys miasta. Na grupie gdzie zgadujemy się na
  • Odpowiedz
jak za pierwszą falą na początku września nie dostali ex passa to do tej pory czekają, ja na szczęście w moim mieście wtedy miałem.


@gipson_90 w moim 75k mieście nie było, za to w na wiosce obok 15k miasto już tak. do tego raz tylko w bydzi, więc raczej 90% graczy nie ma
  • Odpowiedz
@robin_caraway: tylko teraz w największych miastach typu Warszawa maja już po kilka sztuk, a z racji wielkości jest tam tylu graczy co w 50, 15 tysięcznikach. Ty jesteś obcykany ale nie wiem skąd bierzecie te 90%, w Rzeszowie ma 70% ponad 30 levelowców, a to miasto 180 tysięczniak, ja bym go zaliczył do dużych a nie średnich,m średnie to >40k dla mnie.

No ale u mnie w 9 tysięczniaku było na
  • Odpowiedz