Wpis z mikrobloga

Swoją drogą to ciekawe czy w #f1 2018 #kubica będzie miał łopatki do zmiany biegów tak jak wszyscy inni czy jednak Codemasters pokusi się o ten smaczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 14
  • Odpowiedz
@MararOn: Ja już 3 miesiące temu sobie obiecałem, że jak wróci, to kupuję F1 2018 i najbardziej #!$%@?ą kierownicę jaką znajdę. W sumie to nawet 2017 teraz mam ochotę kupić, dobre to? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Randomo: Ma mieć dostosowaną lewą łopatkę, aby ta przy pchnięciu DO siebie wrzucała bieg wyżej, a OD siebie bieg niżej, tak jak mają to kierowcy w WRC ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Randomo: Jedna łopatka po lewej stronie, którą zarówno wrzuca wyższy, jak i niższy bieg. Nie byłby to jakiś ewenement w F1. Nawet w pełni sprawni kierowcy używali podobnego patentu, np. taki Żak Winowlew też miał z jednej strony łopatkę bo jest na tyle niedorozwinięty, że mimo dwóch sprawnych rąk, drugą nie był w stanie jej obsługiwać.
  • Odpowiedz
@Drmscape ja mam "starą" Logitech Driving Force Gt. Pewnie teraz kosztuje relatywnie mało bo ja mam ją już chyba 6 lat i wtedy już nie była nowością. Daje radę choć na pewno jest wiele nowszych/lepszych
Edit: właśnie sprawdziłem i dziwię się że tak długo trzymają cenę...
  • Odpowiedz