Wpis z mikrobloga

I co?
Mówiłem, że Montella ma tyle polotu i nieprzewidywalności co Smuda.

"Dokonuję wyborów w spokoju, Andre i Cutrone są istotni dla teraźniejszości, ale będą fundamentalni dla przyszłości. Kalinić jest bardziej doświadczony dla pewnych spotkań, co nie znaczy, że w niektórych potyczkach Andre i Patrick nie mogą grać razem."

źródło: http://www.acmilan.com.pl/news/22054/montella_kalinic_bardziej_doswiadczony_silva_i_cutrone_fundamentalni_dla_przyszlosci

Tylko o jakiej przyszłości on mówi, jeśli A.Silva ucieknie z San Siro przy pierwszej okazji? Przecież szkoda, żeby sobie chłopak marnował karierę przez durnego trenera, który uparcie woli wystawić drewniaka Kalinicia "bo jest doświadczony". Ja bym mu się kompletnie nie dziwił, bo przychodził za grubą kasę, ma zdobycze w Europie, ale na włoskim podwórku dostaje ochłapy albo siedzi na ławce, bo gra bezproduktywny Kalinić.

Ciul z tym, że Silva jest lepszym napastnikiem i jakoś potrafi strzelać gole w Europa League. Najważniejsze jest, by "doświadczony rozkładacz rąk" grał w Serie A, a młody Portugalczyk (czy nawet Cutrone) "uczyli się ligi włoskiej z pozycji ławki rezerwowych".

Przecież jak Silva "dostaje szanse" w lidze to na jakieś końcówki, przez co wykończeni ciulowymi okresem przygotowawczym gracze tylko człapią po boisku...

Dobra, koniec tego #boldupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mimo wszystko, Forza Milan!

#acmilan #milan #seriea #pilkanozna #sport #gorzkiezale i oczywiście #montellaout
M.....a - I co?
Mówiłem, że Montella ma tyle polotu i nieprzewidywalności co Smuda.
...

źródło: comment_0m17bHalctHosGPbDBmrLcOaysDoyL7Y.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania: Trochę masz rację, ale trochę jednak ból dupy. Fakty są takie, że Silva w lidze jak dotąd nie radził sobie. Patrząc na bramki z LE, większość by nie wpadła w Serie A, gdzie nie ma kompletnie miejsca i obrońcy zupełnie inaczej reagują. Też bym chętnie obejrzał Andre Silvę w lidze, ale z drugiej strony nie dziwię się trenerowi. Ma do wyboru gracza, który na razie kompletnie zawodzi i jest
  • Odpowiedz
  • 0
@jamtojest Pokaż mi mecze, w których Silva wszedł w podstawowym składzie i ewidentnie zawiódł. Ja pamiętam tylko Inter. A teraz pokaż analogicznie takie występy Nikoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania: oglądałem większość meczy w tym sezonie i początkowo rozumiałem wybór Kalinica na mecze z rywalem z czołówki, bo Silva odbijał się od obrońców Interu, a Cutrone z Lazio i nawet z Cagliari mimo gola był kompletnie niewidoczny przez większość meczu

ale Kalinić nie daje nic, dosłownie nic, Silva ma jakieś przebłyski, jak się ogra to może będzie coś z nich wynikać, Cutrone walczy o każdą piłkę i na początku
w.....f - @MagnaPomerania: oglądałem większość meczy w tym sezonie i początkowo rozum...

źródło: comment_Ef4zB2Q43RBKck4Wb8g3Q5AqZfiUAcll.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lord6Infamous: A co znaczy Kalinić? Facet ma 30 lat i nie liznął nawet poważnej piłki europejskiej.

Za to Silva przyszedł do Milanu za 38M€ jako wielki talent i etatowy napastnik reprezentacji Portugalii, namaszczony przez CR7 na swojego następce.

Serio uważasz, że Kalinić, który nie umie kreować sytuacji jest lepszym rozwiązaniem dla Milanu niż młody Silva, który ewidentnie ma większe zadatki na klasowego napastnika?

  • Odpowiedz