Wpis z mikrobloga

@michal_szn: poleciłbym Ci Vero L2, ale coś czuję że nie chcesz mieć z "serią Vero"do czynienia.
A tak to raczej Thermaltake Smart SE.

Myślę, że 530W starczy jak masz zwykłego kompa zamiast jakiegoś starszego prądożernego pokroju AMD+AMD (FX8370 z 280x). Jest też droższa wersja 630W.

Ewentualnie bequieta Pure Power w wersji 500W. 80+ plus silver, modularny, 3 lata gwarancji.
  • Odpowiedz
@oresa, @Cerasus

dzieki, za slaby bedzie
Wychodze z zalozenia, ze powinien byc taki jaki byl, czyli 600 W (no chyba, ze minimalnie slabszy)
To byl PC kupiony w sklepie X-kom ponad rok temu, kosztowal cos ok 5-6K (nie pamietam juz)
model Tesla - jakis tam.

Gwarancji nie chce wykorzystywac, szkoda mi czasu na bawienie sie w to, wole kupic zasilacz juz dzis.
(Musze miec komputer do pracy)
  • Odpowiedz
@leesiuu: jaki bajt?
Komputer jest mi potrzebny do pracy a w czasie zblizajacego sie weekendu beda zawalony robota.
Wole dzisiaj isc do sklepu i kupic zasilacz niz zajmowac sie teraz gwarancja...
Nie wykluczam skorzystania z gwarancji w przyszlosci (i np sprzedazy zasilacza).
  • Odpowiedz
@Dox3l: Nie jestem w domu a nie pamietam :)

Tak jak pisalem to byl komputer Tesla kupiony w sklepie X-KOM za okolo 5-6K, w Lutym 2016 roku
Karta graficzna, płyta główna, dyski i ram jest na 100% taka jak wymienilem.
Procesora tylko nie pamieta.

Bede w domu wieczorem to zweryfikuje, chociaz planowalem juz przyjechac z zasilaczem na wieczor :)

Tak czy inaczej dzieki wielkie za pomoc.
  • Odpowiedz
@Dox3l:

Okej :)
Dotarlem poprzez stare emaile do dokladnej specyfikacji.

Procesor byl Intel Core i5-6500, czyli nieznacznie (chyba nieznacznie) sie pomylilem :)

Czyli 500 W wystarczy ?
  • Odpowiedz