Wpis z mikrobloga

@chozi: Jak masz Win10 to gra instaluje się jak apka na telefon - klikasz, ściąga się nie wiadomo gdzie w systemie i masz tylko ikonkę. Cena bardzo w porządku, ja dałem ~400 zł.
  • Odpowiedz
@chozi normalnie jest tak jak masz tam napisane - 220zl. Nie musisz pobierać żadnego programu, wystarczy Ci wgrany w W10 Microsoft Store. Co do ceny to myślę że jest jak najbardziej dobra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chozi: @Ettercap: no a u mnie na GTX1070 jest tragedia. Nie mam 60fps niezależnie od ustawień, ciągle 50-60. Dodatkowo gra mi się co chwilę #!$%@?. Robiłem już reinstalację systemu i to samo. Może zwyczajnie mojej konfiguracji nie lubi
  • Odpowiedz
@Ettercap: "...on - klikasz, ściąga się nie wiadomo gdzie w systemie i masz tylko ikonkę. Cena bardzo w porządku, ja dałem ~400 zł. "

Hmmm.. tak średnio by mi się podobało żeby mi to wpadło na C:/ - to jest dysk SSD na system. Na D mam praktycznie tylko gry ze steama zostało E. Tylko pytanie czy folder docelowy instalacji da się zmienić :)
chozi - @Ettercap: "...on - klikasz, ściąga się nie wiadomo gdzie w systemie i masz t...

źródło: comment_lMNBRYzgmw39DiXAiDD3ZPh1sQ3znjvJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Ettercap: dobra, pobrałem grę kolejny raz i teraz są jaja jeszcze większe. Na pełnym ekranie gra mi się blokuje na 30fps! Co ciekawe gdy przełączę tryb wyświetlania na okno, też 1080p to gra nagle trzyma 70-80 klatek!
edit: doczytałem że ten problem dotyczy osób które mają 2 wyświetlacze (w moim przypadku tv i monitor) ze zduplikowanym ekranem. Jak dla mnie to jest najgorszy port na pc.
  • Odpowiedz
@Terem grasz na pc z obrazem na tv? Na padzie? Wszedłem tutaj, bo też się zastanawiam nad zakupem, ale mam i5 6500 i RX 470 8gb i 8gb ram chyba będzie mi lepiej najpierw pobrać pirata i zobaczyć jak się sprawuje gra i kupić jak będzie w miarę działać.
  • Odpowiedz
@Pouty: tak, ostatnia aktualizacja windowsa coś #!$%@?ła ale powoli wraca wszystko do normy. Gram na dualshocku 4 bo mam też ps4. Z piratem się nie babraj bo nie ma konkretnego cracka tylko bypass. Serio szkoda nerwów. Na Windows Store masz demówkę fh3, a jeśli chciałbyś sprawdzić pełną to kup na allegro dostęp do konta za 3 zł i zobacz jak to działa.
  • Odpowiedz