Wpis z mikrobloga

#wikipedia
Hejka. Zapomniałem czy/jak to się robiło. Wie ktoś, czy mogę sprawdzić użycie imienia i nazwiska (np. Liv Morgan) we wszystkich artykułach na Wikipedii, ale z pominięciem szablonów? Widzę stronę "Strony linkujące do ", wpisuję taką "Liv Morgan" i wyskakuje mi z 300 artykułów tylko dlatego, że w szablonach w tych 300 artykułach ona się pojawia. Chodzi mi tylko o przestrzeń tekstu tych wszystkich artykułów (np. w takim Hulku Hoganie nie ma nic o Morgan, a chcę tylko znaleźć artykuły z linkowaniem do niej).
https://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Specjalna%3ALinkuj%C4%85ce&limit=500&hidetrans=1⌖=Liv+Morgan&namespace=0
  • 6
  • Odpowiedz
@plushy: Po pobraniu wyskakują błędy z połączeniem, szczerze i tak wygląda program na dość zaawansowany. Kurcze, liczę, że niedługo wyszukiwarka na Wiki będzie działała
  • Odpowiedz
@rockydoggy: Wpisujesz termin w wyszukiwarkę, pojawi Ci się okienko z wynikiem, a pod nim opcja "Zawierające...". Jak w nią klikniesz, wylądujesz tutaj. Jeśli nie chcesz szablonów, nad listą wyników masz pole wyboru w jakich przestrzeniach nazw szukać. Odznacz "Szablon" i kliknij w "szukaj" jeszcze raz. Voila.
  • Odpowiedz