Wpis z mikrobloga

@ACLeague: Panie, ja na 96% gripa z pełnym bakiem na medach robię jakieś 4:09, może mniej jak się skręci dobre kółko, a miałbym jechać w AM, bo mi #!$%@? apka nie zliczyła walidów, brakuje jednego! :D co zauważyłem dzisiaj na 30 minut przed końcem prequali ale przez aktualizację toru (z moim wolnym netem) zostało mi jakieś 3 kółka i #!$%@? i tak nie zliczyło, tak więc Oskarkowe xD
  • Odpowiedz
@ACLeague: u szalkiego:

Laps (total) 66

Laps (valid) 14

Laps (unknown) 22

z czego większość unknown powinna byc valid, no ale tak, nie chciało mu się jeździć xD typowa odpowiedź na poziomie sznikersa
  • Odpowiedz
@patyk15: nie chce mi sie juz nawet komentowac usuniecia zuzycia opon i paliwa. Ja z polowe lapow #!$%@? z zuzyciem, gdzie wiekszosc stawki nie zaczela krecic kolek wtedy w ogole. O testowaniu medow z pelnym obciazeniem nie wspominajac. A na zmiane miejsc gdzie mozna dostac przewinienie i update toru na jakies 2 dni przed wyscigiem... Meh
  • Odpowiedz
@patyk15: Oho, nie uruchamiaj się kolego( ͡° ͜ʖ ͡°) może i powinny być valid ale nie są. Może i chciało mu się jeździć ale zwrócić uwagę czy apka zalicza już nie dał rady. No nic zawsze jest płacz o egzekwowanie regulaminu, także w tym przypadku staram się twardo trzymać zasad. A jakieś wjazdy personalne to pominę. Elo z fartem mordo.
  • Odpowiedz
@ACLeague: #!$%@? z tym, że nie jadą, trudno, ja odpisałem na Twoją reakcję na komentarz szalkiego. Chłop ledwo wolny czas znajduje, a tu takie odzywki xD jakby to był ktorys z twoich kumpli to pewnie dałoby radę coś wymyślić żeby jechali xD
  • Odpowiedz