Wpis z mikrobloga

@Niekumaty_: Non stop czekam. Pytałem się też, jaka logika za tym stoi polskiego wydawcy, skoro gra non stop #1 BGG jest i na fali sezonu 2 pojawia się fala kupna sezonu 1.
Przecież to sama kasa dla nich, a tak inni zarabiają na ich produkcie.. dodatkowo mnie osobiście wstrzymuje to od kupna sezonu 2, bo nie cierpię przechodzić gier niechronologicznie. Jedyne co dostałem, to że tak założyli i dodruku najprawdopodobniej nie
@Sarseth: Gdy gra się pojawiła, to Z-Man (oryginalny wydawca gry) żeby nakręcić hype zaczął rozgłaszać, żeby kupować, bo dodruków nie będzie. Taką samą informację puściła w Polskę Lacerta. No to ludzie kupowali i grali, a że gra była dobra, to chętnych nie brakowało. Z-Man przekalkulował, że bardziej mu się opłaca zgarnąć trochę szekli niż dotrzymać danego graczom słowa i zrobił dodruk. To samo zrobiła Lacerta (wcale im się nie dziwię). Dlatego
@Niekumaty_: Przez kogoś honor cierpi tyle graczy ;P Krzywy ten honor wtedy. Gdy uważa, że lepszym jest nielegalny prywatny handel nówkami po podwojonej cenie, niżeby dali dodruk.
To że z-man jest nad lacertą to wiem, ale zawsze Lacerta może dawać jakieś sygnały po takich mailach wyzej, że mają sporo chętnych w Polsce.

Trzymam jednak kciuki, by poszli po rozum do głowy i dali nowym graczom wejść w ten świat Pandemica. Jak