Wpis z mikrobloga

Mirki macie jakieś skuteczne sposoby na mobilke z t-mobile, nadajnik stoi kilometr ode mnie, okres próbny transfer elegancki 30 magabitów na sekunde, potem ten transfer spadł do jakiś 10-20, od jakiegoś czasu nawet tych 10 nie ma, a w tej chwili transfer jest równy 0.30 mbps, ręce mi opadają raz zgłaszałem sprawe nic nie zauważyli wysłali mi sms-a że prace zakończone i ptak, teraz do nich dzwonie dalej ta sama gadka że przekażą to do działu technicznego który znów wyślę smsa że wszystko jest ok.

Ktokolwiek wie jak sobie z nimi poradziś

#tmobile #internetmobilny #internet #siec #lte
  • 2
@memorvs: A po jakim czasie masz te problemy?
Ja po 55 dniach w opcji do 20Mbps cały czas mam transfer maksymalny, do tej pory zassałem prawie 700GB.

Piszesz rzecz jasna o internecie domowym tmobile z routerem?
Ja do routera B525s-23a dokupiłem antene paraboliczną zewnętrzna yagi za 60zł do tego jakiś stary talerz 80cm miałem, wymierzyłem to wszystko w BTS ok. 2km ode mnie i działa elegancko.

Ogólnie coś tu śmierdzi, podczas
@DRESIARZZ

Problemy zaczeły tak narastać w przeciągu 2 miesięcy coraz wolniej i wolniej...
Mam "pycka" Huawei E3372 podpięty do routera D-link DW116. Żadnej anteny do tego nie mam, są w tym pycku dwa małe gniazda na antene, ale boje się jakiegoś shitu na alledrogo kupywać.

Akutalnie położyłem router 1 metr dalej w pokoju i do 10 mb/s dochodzi, ale rzadko.

A parametrów połączenia nie mogę znaleźć na routerze ( ͡° ʖ