Wpis z mikrobloga

@jason_bourne: to fakt, jedni lubią dotyk inni fizyczne przyciski. W przyszłym roku będziemy mogli się spodziewać następcy Keyone z SnapDragonem 660 i pamięcią UFS ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BBHub wiem, ale będę na nim siedział aż przestaną działać trzy aplikacje na których mi najbardziej zależy - wykop, messenger i spotify ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym fizyczna klawiatura (klepię na Classicu) jest nie do zastąpienia dla mnie.
  • Odpowiedz
@Vladimir_Kotkov ja na Q5 już od dawna nie byłem w stanie używać Spotify. Z tego powodu niestety wpadło w moje ręce xiaomi. Niestety ale płacenie po 3k za te nowe BB nie jest w moim stylu. Chociaż telefonik że zdjęcia powyżej bardzo mi się podoba.
  • Odpowiedz
@ereswude q5 to akurat jeden z pierwszych (i budzetowych) modeli z BB OS10 - podobnie jak Z3. Sporo programów nie chodziło a te które działały robiły to bardzo kulawo.

Ogólnie w moim przypadku Blackberry to taki trochę "syndrom sztokholmski" - używam tych telefonów od lat i zawsze do nich wracam, głównie ze względu na mega wygodną klawiaturę stworzoną wręcz do pisania. Fakt że jest coraz mniej aplikacji a system oficjalnie został
  • Odpowiedz