Wpis z mikrobloga

Polska mi zbrzydła. Zbrzydły mi polskie miasta, polska kultura, polskie społeczeństwo. Nie jestem w stanie przełknąć żadnej polskiej gazety, serwisu internetowego, "mądrych" czy "ironicznych" fanpage'y na facebooku. Jak idę na zakupy do galerii handlowej to chcę stamtąd jak najszybciej uciec od tych ludzi. Irytuje mnie pasywna-agresja Polaków, to jak ludzie się zachowują względem siebie na codzień. Dobijają mnie perspektywy demograficzne dla tego kraju (bardzo słaba dzietność, duża emigracja, starzejące się społeczeństwo), perspektywy mieszkaniowe (mieszkanie od dewelopera w dużym mieście za 400k z tektury i generujące wiele problemów), perspektywy dla moich dzieci (gówniana edukacja i dużo społecznej agresji), gówniana jakość powietrza. Żywność mi coraz mniej smakuje, jak widzę zgniłe owoce w sklepie to chcę mi się rzygać. Ostatnio wszystko robię wszystko by się stąd wyrwać.
#polska #oswiadczenie
m.....i - Polska mi zbrzydła. Zbrzydły mi polskie miasta, polska kultura, polskie spo...

źródło: comment_SluH2jsNXa2eXtihpFavXmGF588V9v7J.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CzczeSzatana: Też ostatnio pare spraw miałem do załatwiania po urzędach i wszystko praktycznie od ręki, w kolejce czekałem max 20 minut. Młode mile babki, pomogły a na koniec dziękuję i miłego dnia.
Może to ja miałem szczęście, a może to przesadne #!$%@? wiecznych narzekaczy.
  • Odpowiedz
@Fugi88888: tak tak, a w Niemczech raj na ziemi i nikomu niczego nie brakuje. :-D Ja Cię proszę, ty buractwa nie tłumacz brakiem pieniędzy. Uśmiech i "dzień dobry" nic nie kosztują, są darmowe.
  • Odpowiedz
@madry_i_mieciutki no to zbieraj się i won, a nie narzekasz, ja #!$%@?.
Jaka trzeba być #!$%@?, żeby narzekać na rzeczy, na które masz wplyw. Na te na ktore nie masz wpływu też nie ma sensu narzekać, bo to nic nie zmieni.
  • Odpowiedz
@madry_i_mieciutki widzę że bardzo cię boli stwierdzenie że masz ból dupy ale dorabiaj sobie ideologię w innym przypadku. Jak ci nie pasuje życie tutaj to po prostu wyjedź, granice są otwarte. Po co się żalić na mirko jak mógłbyś w tym czasie zrobić cos w kierunki emigracji.
  • Odpowiedz
@madry_i_mieciutki: Mam podobnie, ale obecnie zwalam to na jesień i szarówę która znowu będzie przez najbliższe 5-6 miesięcy xD

No i mam bekę z tych komentarzy xD Idealnie pokazują to czego sam mam dość, nic nie można w obecnym internecie napisać, wszystko jest bólem dupy albo trollingiem i wszystko musi być 0-1, czarne albo białe nie ma nic pomiędzy
  • Odpowiedz