Wpis z mikrobloga

Idealnie podsumowanie turnieju mocy:

" Stawka jest większa niż kiedykolwiek a Ci co chwilę przestają walczyć, gadają, komentują, patrzą na siebie, rozmawiają ze sobą jak to zaraz siebie nie pokonają, do tego universe Jirena ma już tylko 3 zawodników a więc z takim U7 przegrywa z kretesem, a ten zamiast zrobić ultra szybką akcję czystki aby wyrzucić cały syf poza pole walki zaczyna medytować... głupota i brak logiki zaczyna już uwierać. Do tego Goku - jego jedyny sensowny przeciwnik ledwo stoi na nogach i nic z nim nie robi - "a nóż się zregeneruje i da mi w dupe, będzie śmiesznie".

Jedynym wytłumaczeniem tego to to iż Jiren to masochista. Jak dostał strzała od Goku to dopiero to sobie uświadomił. Dlatego poszedł medytować i czeka na więcej. Teraz na chwilę się przebudził, by zobaczyć czy już moc Goku jest wystarczająca, by dostać #!$%@?. Ale jeszcze nie. Jeszcze jedna regeneracja potrzebna, więc wróci do medytacji. Minutę przed końcem turnieju wstanie i się spyta "Goku jesteś już w stanie mi dać solidny wpierdziel ?" i go dostanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

"
#dragonballsuper #dragonball
  • 12
  • Odpowiedz
@Rokuto: Tylko że wtedy była inna sytuacja - Goku był pewny możliwości Gohana więc w jego mniemaniu nic nie ryzykował. Tutaj czas tyka, Jiren ma wszystko w dupie, Frieza zachowuje się tak jakby miał każdego na ciosa więc tym bardziej cała sytuacja jest kuriozalna
  • Odpowiedz
@Bartoxik: Jiren nie eliminuje Goku ponieważ potrzebuje go w kolejnej fazie turnieju, ktoś myśli że turniej skończy się zwycięstwem u7, eliminacją reszty i tyle? ;)
  • Odpowiedz
@Bartoxik: Podoba mi sie teoria ze Jiren jest tak #!$%@? mocny ze nie może sie bić ze slabszymi bo jeszcze cos im zrobi, a jak wiemy zabijanie nie jest dozwolone. Ta teoria mówi też ze jego życzenie to pozbyc sie swojej mocy zeby móc normalnie życ bo wczesniej ( wstaw tu ckliwa historie jak zabił przypadkiem swoją zone / przyjaciela xd).
  • Odpowiedz
@JakubPogromca: w mandze DBS Jiren został dużo bardziej szczegółowo przedstawiony. Z ostatniego chaptera wynika, że Jiren jest osobą której przede wszystkim zależy na sprawiedliwości i pokoju we wszechświecie (jest trochę jakby kopią Toppo z anime). Z taką różnicą, że szanuje KAŻDE życie i nikogo nigdy nie krzywdzi. Odmawia nawet zabijania najgorszych kryminalistów, zamiast tego stara się ich pojmać. Odmówił nawet Belmodowi (bóg zniszczenia z u11) wzięcia udziału w turnieju mocy, ponieważ
  • Odpowiedz
gdyż dzięki nim spełni się jego życzenie o całkowitym pokoju i sprawiedliwości we wszechświecie.


@wondereq: To juz Twoja interpretacja, nie powiedzieli jakie to życzenie. Tylko tyle ze jest to życzenie ktore przeczy jego ideałom ( temu ze nigdy nie jest samolubny, czyli to zyczenie spełnia jakąś jego i tylko jego potrzebe )
  • Odpowiedz
@wondereq: czyli toyotaro znowu #!$%@?ł kolejną postać... boże, przecież jiren jest jeszcze gorszy z pod jego pióra... podejrzewam że jiren nie został wcale nakreślony przez toriyamę poza tym że ma #!$%@?ć się z goku edit; chociaż patrząc na animę to mam wrażenie że jednak toriyama dał mu taki charakter a toyota go zmieniła
  • Odpowiedz