Wpis z mikrobloga

  • 11
@SaveUs No teoretycznie jak jakiś lek powoduje zaburzenia hormonalne typu wzrost stężenia prolaktyny to możliwe jest zahamowanie miesiączek, czyli dr facto bezpłodność. :p
  • Odpowiedz
@SaveUs No teoretycznie jak jakiś lek powoduje zaburzenia hormonalne typu wzrost stężenia prolaktyny to możliwe jest zahamowanie miesiączek, czyli dr facto bezpłodność. :p


@Shan: Pytalam, które leki maja działanie antykoncepcyjne...
Widzę, 2 i 3 miejsce tez już obstawione.
  • Odpowiedz
@SaveUs: >leki na depresję które mają działanie antykoncepcyjne
xDDDD

Kurczę, panowie powinni się dużo lepiej edukować seksualnie o środkach antykoncepcyjnych dla pań, bo nie pierwszy raz widzę jak któryś wierzy w taką głupotę xD
  • Odpowiedz
@SaveUs: Leki antykoncepcyjne mogą mieć dodatkowe funkcje, nigdy na odwrót xD Jednak Anja Rubik miała rację co do edukacji seksualnej w naszym kraju...
  • Odpowiedz
które leki poza anty maja działanie antykoncepcyjne? Xddd


@SaveUs: równie dobrze dziewczyna mogła mu powiedzieć, że leki które bierze zmniejszają płodność, a on zrozumiał że mają działanie antykoncepcyjne albo posłużył się skrótem myślowym dodając wpis.
  • Odpowiedz
@SaveUs: @Priya: może też ona mu powiedziała o tym, ze te leki zmniejszają libido, na co on myślał że o owulacje chodzi ¯\_(ツ)_/¯

Rozśmieszył mnie ten tekst xD
  • Odpowiedz
@SaveUs: Maja anty- w nazwie? Mają, wiec czemuś tam będą zapobiegać, wtedy najważniejsze było żeby zamoczyć xD Dla mnie tamten wpis brzmiał jak zarzutka, bo nie jestem w stanie uwierzyć że ktoś zdrowy na umyśle dałby się wkrecić w takie gówno xD
  • Odpowiedz
Pytalam, które leki maja działanie antykoncepcyjne...


@SaveUs: na trądzik niektóre dziewczyny przyjmują leki antykoncepcyjne, (nie są to osobne leki na trądzik z działaniem antykoncepcyjnym, ale zwykle leki antykoncepcyjne) więc może być taka sytuacja, że dziewczyna nie jest płodna że względu na leczenie jakiejś przypadłości.
  • Odpowiedz