Wpis z mikrobloga

@XNiemcu: Farpoint, Resident Evil, Paranormal Activity, RIGS i to właściwie tyle z "większych" gier. Na koniec roku ma być Doom i Skyrim. Jeśli coś z tego Cię przekonuje to tak. VR wciąga horror na wyższy poziom. Szkoda tylko, że PS Move jest takie #!$%@? i w większości poruszasz się padem... Aha, sam Farpoint to korytarzowa strzelanka z 10 typami przeciwników, mówię cobyś ewentualnie nie był rozczarowany. xD Ja się generalnie trochę
@XNiemcu: Posiadam od kilku miesięcy i powiem że to taka zabawka na jakiś czas a potem się odkłada. Teraz znowu wróciłem aby przejsć RE7, który jest bardzo fajny i VR jest tutaj słusznie wykorzystany (jeżeli się zagra bez VR a potem w VR to jest OGROMNA różnica w grafice, ale mi to nie przeszkadzało, po czasie się przyzwyczaiłem). Grałem również w Job Simulator (też świetna gra do VR). Grałem w kilka
@XNiemcu: Farpoint spoko, RIGS mnie mega ogłupiły, bo aż mi było niedobrze jak zdejmowałam gogle. No i ciągle się przymierzam do RE7, ale się boję. Fajna zabawka, ale tak jak mówi @BakaPL: grasz, grasz i odkładasz. I potem czasem ci wraca chęć.
@XNiemcu Ja zaryzykowałem, wniosek o raty na allegro wysłany w piątek, czekam na akceptację i zobaczymy ile to jest warte ;) niestety nie miałem możliwości przetestowania tego wynalazku, jak mi się nie spodoba to do pudełka i zwrot do sprzedającego ;)
@XNiemcu Jak dostanę akceptację rat i dojdzie sprzęt dam znać ALE pamiętaj że ów promocje obowiązują do 27 (bądź też do wyczerpania zapasów), a oferta za 1299 z GT jest naprawdę świetna (identyczny zestaw w niemieckim MM z którego wcześniej było pełno ofert na ps4/pro kosztuje w przeliczeniu 1850 zł)