Wpis z mikrobloga

Nie opłaca się brać zestawu z bateriami. Osobno wychodzi taniej. Kilka dni temu kupiłem drona z jedną baterią plus dodatkowe śmigła plus 3 baterie za 16.5$. a tak defacto to zapłaciłem około 12.5$ bo zbiłem punktami ale nie każdy je akurat posiada;)
@Brudne_Mysli: F36 bez kamerki jest lepsze do latania w pomieszczeniach, jest lżejsze, bardziej zrywne i zwrotne. Czas lotu na małej baterii jest taki sam jak E011 na większej - waga silników robi swoje.
@tmb28: proszę Ciebie, mam F36 i E011. Ten drugi jest znacznie żwawszy i szybszy, polatasz nim nawet na dworze. Silniki 7 mm x 16 mm dają więcej wrażeń. No i zostaje nam lepsza platforma pod FPV., tak więc nie widzę sensu kupowania słabszych modeli.
@Brudne_Mysli: temat był o dronie dla 6 latka i dla niego F36 będzie lepszy, za zaoszczędzone kilka dolarów lepiej wziąć dodatkowe baterie.
Śmigieł nie warto dokupować
@Brudne_Mysli: pokaż bo f36 co chwilę jest za 9.99$ a sam kupiłem kiedyś za 8.6$.
E011 też mam i jest naturalnym rozwinięciem, ale za to się dopłaca, a co więcej dla 6 latka nie ma żadnej wartości dodanej, a nawet powiedziałbym że na minus bo łatwiej mu będzie go wystrzelić w kosmos ;-)