Wpis z mikrobloga

Hej Mirki mam pytanie :) chciałbym zrobić mojemu różowemu prezent na Mikołaja/Święta i kupić Instaxa coby robić jej zdjęcia i drukować (ja niestety jestem brzydki).To jednak nie ma żadnego sensu jeśli następnie trafią one do szuflady i tu dochodzimy do pytania:

mam w przedpokoju duża fajna ścianę na której moglibyśmy te zdjęcia wieszać ale nie wiem jak to zrobić żeby nie psuć ściany (wiem np że jest taka jakby plastelina ale boje się że zostawia plamy) i nie wieszać na niej np tablic korkowych (nie będzie pasować + korytarz jest wąski k często używany = ryzyko zahaczenia)

jedyne na co wpadłem to farba magnetyczna i magnesy ale tu z kolei boję się że wtedy ściana będzie super ekranować a mam za nią router ( ͡° ͜ʖ ͡°)

macie jakiś pomysł?

#kiciochpyta #rozowepaski #remontujzwykopem
  • 10
@elineusz miałem z tego 3m taki haczyk do obrazów i był super ale odszedł z tynkiem :D rzepy fajnie tylko raz że trzeba by przyklejać je też do zdjęć + ciężko byłoby np zmieniać układ w razie chęci ale fajna propozycja ogólnie :)

@Barb00629 dzięki - rzucę okiem może znajdę coś w miarę neutralnego - a jeśli nie to na start będzie pasować też motyw świąteczny