Wpis z mikrobloga

Gdzie byłeś 5 lat temu, gdzie jesteś teraz i gdzie będziesz za kolejne 5 lat...
Czas biegnie a ty stoisz w miejscu. Jako dziecko miałeś pewnie jakieś plany i marzenia na przyszłość. Z pewnością, wówczas ułożyłeś w swojej głowie, własną kreację swojej osoby w dorosłym życiu. Pewnie widziałeś siebie za te ponad 10 lat jako człowieka sukcesu, który ma przed sobą cały świat otworem i wielkie perspektywy na przyszłość. - własne mieszkanie, samochód, partnerkę, dobrą pracę, firmę, etc. Takie głupie szczenięce marzenia, to wszystko.
Twoi rodzice również sądzili, że ci się uda, że będą z ciebie ludzie, że będą mogli być z ciebie dumni. - Będziesz miał bogate życie towarzyskie, sukcesy w nauce, szybko poznasz jakąś "dziewuchę", pójdziesz na studia, zdobędziesz wykształcenie, odpowiedni zawód, itd. - Tymczasem to wszystko gówno prawda!!! Jesteś tylko głupią #!$%@?ą, która siedzi teraz na nocnej zmianie, śpi do późnych godzin i wegetuje za dnia - Tylko żresz i żyjesz. Wszystkie twoje plany i marzenia to kłamstwo, całe twoje życie to kłamstwo. Pięć lat temu było #!$%@?, teraz też jest #!$%@?, za kolejne pięć lat też będzie #!$%@?. I jak to wszystko zmienić? Jak się ruszyć? A srak! Prawie wszystkie czynniki, które składają się na twoją osobowość są upośledzone - tak, jesteś upośledzony. W końcu nie jesteś tacy jak wszyscy i nigdy nie byłeś. Twoja mentalność i psychika śmierdzi szambem. Możesz wrzucić tam jakieś magiczne tabletki od pani doktur, które sprawią, że na jakiś czas poczujesz się lepiej i z pozoru coś się minimalnie zmieni. Ale szambo zawsze pozostanie szambem. Będzie mniej #!$%@?ło, przynajmniej przez jakiś czas... Choć niektórym udaje się z tego wyjść na stałe, to spierdox zawsze pozostanie spierdoxem, piętna #!$%@? nie wymażesz.
Ci najbardziej upośledzeni mają najgorzej. Co będzie za te 5 lat? Ile możliwości jeszcze przed sobą widzisz, ile drzwi? Bo są takie drzwi, które nie wymagają klucza...

I tym optymistycznym akcentem kończymy dzisiejszą nocną. Mam nadzieje, że poprawiłem wam humorek. Dobranoc.
O.....7 - Gdzie byłeś 5 lat temu, gdzie jesteś teraz i gdzie będziesz za kolejne 5 la...

źródło: comment_TPvYYJmktDGTgahkfL4nBdoILgjhQneA.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@ORMO-27: 5 lat temu to ja byłam zaręczona... ehhh, miałam dobrze rokującą pracę po studiach, świetnego faceta. Potem wszystko się #!$%@?ło, bo on wyjechał do anglii zarabiać miliony i poznał tam jakąś cichodajke, dowiedziałam się o tym jak do niego przyjechałam. A potem to różnie bywało w życiu Teraz pracuje w firmie która robi meble z palet

Za 5 lat chciałabym mieć własną firmę robiącą meble
  • Odpowiedz