Wpis z mikrobloga

Witam Mirków i Mirabelki. Od kilku lat siedzę na wykopie lecz dopiero teraz, gdy prawdopodobnie dałem się oszukać, założyłem konto żeby poradzić się waszej społeczności.

Jakiś tydzień temu przeglądałem sobie FB i zobaczyłem świetną przecenę na Nintendo Switch Mario Odeysey Edition + Rayman za 99 euro (przecena z 320 euro) w sklepie UACIA.COM. Niewiele myśląc z miejsca zamówiłem 2 konsole bo było NIBY tylko 17 sztuk do końca oferty. Zapłaciłem za wszystko, dostałem maila z nr zamówienia niby nic tylko czekać na paczkę. Ale tak pomyślałem że napiszę do nich ile mniej więcej będzie szła do mnie paczka. No i dupa, brak odpowiedzi, po wpisaniu maila i nr zamówienia wyświetla mi ze nie ma takiego zamówienia. Czy ktoś z was jest w stanie zweryfikować to czy zostałem wydymany przez swoją naiwność i cebulowatość? Czy moge jakoś odzyskać pieniądze? (pisze w ten sposob bo nie umiem dodawac tutaj watkow ;/ )
  • 11
Znalazlem w About Us takie cos.

Game Retail Limited. trading as UACVS- Company Registration No: 7837246 - Company Registered in England Registered Address: Unity House, Telford Road, Basingstoke, Hampshire, RG21 6YJ

faktycznie jest to firma zajmujaca sie grami i konsolami. dzwonic do nich?
nie wiem co robic ;/ jako osoba uczciwa, jestem po prostu zalamny tym ze ktos mi wykrecil wala na setki kilometrow. wiem ze to moja glupota, nie spodziewalem sie ze cos co ma swoja reklame na FB moze byc oszustwem.