Wpis z mikrobloga

@Sagitarius: Działam w Razem, ale Razem nie ma nic wspólnego z terminem "totalna opozycja".

Pierwszy raz tego sformułowania użył Schetyna. Podłapał PiS. Nie współpracujemy z PO, za co zresztą regularnie się nas krytykuje.
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: Z jednej strony trochę racja, z drugiej ci, którzy mówią "to nasze sprawy i sami sobie poradzimy" z reguły twierdzą również, że żadnego łamania konstytucji nie było, a protesty przeciwko kompletnemu upolitycznieniu sądownictwa to kwik opłacanego kodziarstwa i innych takich.

Sorry, ale na obronę wewnątrz kraju już dawno jest za późno, bo propaganda robi ludziom wodę z mózgów.
  • Odpowiedz
@BongoBong: pokaż mi drugą partię, która jest tak aktywna, oczywiście poza mainstreamem, gdzie praktycznie mają bana. Spotkania w całej Polsce, organizacja młodzieżówek, struktury w każdym okręgu, zjazdy, konferencje. Również lokalne media. Udział w debatach w PE, gdzie pustki na sali bo inni mają #!$%@?. Konferencje w sejmie. A Szydło czy Morawiecki raz na miesiąc #!$%@?ą przemówienie w TVPis i to jest działanie? Pokaż mi posłów, którzy jeżdżą po całej Polsce
  • Odpowiedz
@PatologiiZew Korwin #!$%@? zazwyczaj, ale w sumie tu ma rację. Za każdym razem jako przykład "dobrej" polityki jest taka którą krytykują Niemcy. PiS robi tak żeby na nas zachód huczał, a to sprawia, że zyskuje poparcie
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: A jaką widzisz alternatywę? Opozycja daje dupy po całości, na Korwina/Razem nie ma raczej co liczyć, że cokolwiek zmienią. A w tym czasie PiS wali propagandę po całości. Na którą łapiesz się również Ty, bo nie ma żadnych "wściekłych ataków na Polskę", ponieważ to co robią organy Unijne to działania, które rozpoczęły się w momencie, kiedy partia rządząca zrobiła kurtyzanę z Trybunału Konstytucyjnego. Rząd był wielokrotnie ostrzegany (a nie
  • Odpowiedz