Wpis z mikrobloga

Co lepiej wybrac Samsung Note 8 czy iPhone 8 ?! Teraz siedze na i6 bez S. W zasadzie to wszystkie apki i fotki mam podpiete do apple id. Troche ciezko bedzie sie przesiasc na androida. Note troche duzy jest. Wczesniej siedzialem na note4 ale po rowno 2latach od zakupu zaczal strasznie mulic, powiedzialem sobie ze nigdy wiecej samsung, ale ten i8 mnie nie przekonuje... to prawie ten sam tel co i6... co robic jak zyc?!
#phone #iphone #note8 #samsung #apple
  • 22
Wczesniej siedzialem na note4 ale po rowno 2latach od zakupu zaczal strasznie mulic, powiedzialem sobie ze nigdy wiecej samsung


@DND_me: kocham ten argument. To znaczy, że kiepsko potrafisz optymalizować system i posługiwać się telefonem.
@FIFO: ja #!$%@? XD zapiekło? Co za #!$%@? o optymalizacji systemu. Telefon ma działać dokładnie tak jak właściciel sobie życzy i się do niego #!$%@? dostosować. Jak zaczyna się #!$%@? po 2 latach korzystania to coś jest nie tak ze sprzętem. Może jeszcze usuwać appki, a zdjęcia do chmury przenosić? XD sam mam SE prawie od premiery i niedługo minie 2 lata. Śmiga jak marzenie i gwarantuje Ci, ze nie oszczędzam
@DND_me: Moim zdaniem powinienes kupic Samsunga. Aktualnie traktujesz ta firmę jako poważną markę. Nie powienno wiec byc problemu zeby sie przelamac. Potraktuj to jako formę terapii. Inaczej sie nie przekonasz. Ja mam prosty algorytm - niewazne czy to lodowka, pralka, telewizor, domofon, laptop, kamera, telefon czy cokolwiek z bogatego portfolio, jak widzę logo Samsung to wiem ze to ladnie opakowany szmelc niewarty uwagi.
@DND_me: @AzureTurtle: o każdym telefonie można tak powiedzieć. Chodziło mi o poprawne użytkowanie. Jak widziałem jak niektórzy korzystają ze swojej cegiełki to ręce opadały. #!$%@? zdjęć w całej pamięci telefonu; otwarte równocześnie 20 innych aplikacji w taskbarze; telefon odpalony od momentu kupna i nigdy nie resetowany; zainstalowane jakieś śmieci zżerające baterię; pseudo rooty i modyfikacje kernela; pobrana Cydia i appki z blackmarketu, a potem płacz, że marka XXX to gówno
F.....O - @DND_me: @AzureTurtle: o każdym telefonie można tak powiedzieć. Chodziło mi...

źródło: comment_m0R4Cd7Rz5AN1RMx7vXGCZOW6wSEMNDm.jpg

Pobierz