Wpis z mikrobloga

#pubg #steam Dostałem dzisiaj gifta, odpalam... no i się nie odpala. Uruchomiona jest w bibliotece przez 2 sekundy po czym znika i nic się nie dzieje. Tak, wiem. Problem dość często spotykany. Ale wypróbowałem praktycznie wszystkie solucje jakie znalazłem na necie. redisty, reinstall steama, reinstall gry, zaktualizowałem Windowsa, nic nie pomaga. Czy ktoś ma jeszcze jakiś pomysł, co może pomóc? Formata na ten moment nie mogę zrobić i głupio mi jest robić formata dla jednej gry.

Windows 7 Ultimate, zaktualizowany. Specyfikacji nie podaję bo gierka powinna luźno odpalić.

Binarka w steamapps "TslGame.exe" odpala normalnie, więc nie wydaje mi się, żeby to był problem z redistami, zresztą już je instalowałem na nowo wiele razy. Wygląda bardziej na problem z BattleEye, wyłączyłem wszelakie programy które mogły by się gryźć z nim, zapora off, defender off - bez skutku.

Raz mi się zdarzyło randomowo odpalić coś, w sensie odpalałem pubg i się okazało, że "był już włączony", zerknąłem na procesy i coś z battleeye było odpalone. Tylko raz takie coś się zdarzyło i nie potrafię tego zreplikować.

Da się coś zrobić?
  • 2
@Amasugiru: miałem kiedyś podobne problemy właśnie z BattleEye przy h1z1, pamiętam, że odpalając h1z1 wyłączałem w procesach BattleEye, aż w końcu któregoś razu przy ponownym uruchomieniu udało się