Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś jakiegoś kindla? I gdzie to ustrojstwo kupić? Da się dokupić do niego niefirmowy, fajny case? Próbowałam przez amazona, ale do mnie nie dostarczajo. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dużą marżę narzucają poza amazonem? A jak nie kindle to jakiś inny, dobry, fajny czytnik? I fajnie jakby to coś miało jakąś opcję dopisywania własnych notatek/podkreślania.

#kindle #kiciochpyta #ksiazki
  • 22
  • Odpowiedz
@maginalia: Paperwhite, amazon.de - dostarczają, tylko wersję bez reklam musisz wybrać, da się, poza amazonem mogą być problemy z gwarancją, inny czytnik - możesz rozważyć pocketbooka z legimi jak nie chcesz piracić.
  • Odpowiedz
@sorhu: no nie do końca do mnie, bo na chatę rodziców chciałam mieć dostawę - Będzin, Śląskie i cały czas mi wyświetla, że się nie da, próbowałam wpisywać też miasta niedaleko - Katowice itd. też mi nie łapie.
  • Odpowiedz
@weeman: no wchodzę na niemiecki, ale na ten adres co chcę zamówić to nie wysyłają, muszę obczaić ich tę opcję jakąś z dhlu, ale muszę się na stronie dhl niemieckiej zarejestrować -_- trochę się zastanawiam co tu się odjebuje, bo niby w pobliskim Sosnowcu mają budować magazyn amazona xD a wysyłka tego obszaru nie obejmuje...
  • Odpowiedz
  • 0
@maginalia link podany wyżej nie jest niemiecki ;p musi być de w adresie. Na magazyny nie patrz. Oficjalnie sklepu w Polsce nie ma, to magazyn nie musi wysyłać do pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@weeman: wiesz co, chyba koleżankę poproszę, żeby mi z Niemiec przywiozła i tyle, bo będzie na święta jechać do Polski. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W każdym razie dzięki wszystkim za pomoc.
  • Odpowiedz