Wpis z mikrobloga

Jak nienawidzę szukać pracy. :c
No i jeszcze te pierwsze dni, gdy próbujecie się nawzajem wyczuć z pracodawcą, nie znasz ludzi, nie jesteś jeszcze pewny wszystkiego...
Najwyższa pora porozsyłać CV. Trzymajcie kciuki, żebym szybko znalazła coś przytulnego.
#praca #mirekszukapracy a raczej #mirabelkaszukapracy
  • 14
  • Odpowiedz
@Hrotan: Moje "jutro" przeciągało się przez miesiąc, ale suma na koncie wskazuje, że już najwyższa pora. xD
Powodzenia, Mireczku. ʕʔ
  • Odpowiedz
@Inurri Na mnie też przychodzi powoli pora, bo kończy mi się umowa w miejscu aktualnej pracy i pasowałoby mieć coś innego w zanadrzu wraz z nadejściem grudnia, wiec łącze się w bólu i życzę powodzenia! :)
  • Odpowiedz
@PtactwaWiele: Zdecydowanie. Rozmowa powinna być dla obu stron, a oni potrafią się zachowywać, jakby Ci robili nie wiadomo jaką łaskę tym spotkaniem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Cybernetyczna: Dzięki wielkie i wzajemnie! Dużo szczęścia w nowym miejscu. :)
  • Odpowiedz
@mrooziaa: Ze studiami może będzie ciężko póki co, dlatego głównie doświadczenie (5 lat w gastronomii), ale biorę pod uwagę wszystkie możliwości, prawdę mówiąc, gdzie tylko mnie zachcą, bo chętnie nauczę się czegoś nowego (i odpocznę od całej tej gastronomicznej otoczki). :) Problem w tym, że przez studia dzienne mam wolne tylko popołudnia (i to nie wszystkie) tudzież weekendy, a ciężko o normalną pracę w tych godzinach. W takiej sytuacji jak
  • Odpowiedz