Wpis z mikrobloga

  • 2
Kupiłem dodatek do #horizonzerodawn na #ps4. Nie przemyślałem,że skoro chcialem zagrać w podstawke jeszcze raz to nie powinienem kasowac sejwów. Dodatek psu w dupe dopóki nie przejde jeszcze raz podstawki. Nie chce mi sie zdobywac zbroi od początku. #!$%@?ć.
#pcmasterrace
  • 15
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Croudflup mam niby jakies savy ale wszystkie są z ostatniej gry. Za pierwszym razem przeszedlem wszystko a potem zachcialo mi sie jeszcze raz i nadpisało. Jutro pokombinuje.dzis #!$%@? na 84 cebule psu w dupe.
  • Odpowiedz
@VrubeL: ale po co kasować zapisy? lol
No sorry ale sam sobie jesteś winien xD
To zajmuje aż 134,3 MB u mnie, ale żeś miejsca zdobył ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@janushek: nic nie kasowałem. A czekaj w sumie jak robiłem nowy zapis to moze sam wskazywałem miejsce na poprzednim? Sam nie wiem, PS+ mam wykupione. Dziś obczaje gdzie ta chmura i może znajde jakieś zapisy jak nie to lipa.
Ten dodatek to po prostu nowa lokacja? Jak odpalam podstawkę to odpala się juz z dodatkiem?
  • Odpowiedz
@VrubeL: tak. Możesz tam iść zaraz po tutorialu ale przeciwnicy są na 30+ lvl i są trudni do ubicia.
A co do chmury to wystarczy wejść w PS+ w główny menu konsoli. I jeżeli przeszedłeś HZD mając subskrypcje to powinny tam być.
  • Odpowiedz
@FeniEnt: Pozdrowienia z EU IV i HOI, mój 50 godzinny sejwik poszedł się #!$%@?ć, bo steam zachciało się spaczować grę.
Pieprzyć steam i ich gry, które nie działają czytaj gothic 3.
Sony jak coś wypuszcza, to przynajmniej to chodzi, nawet jak są problemy.
  • Odpowiedz