Wpis z mikrobloga

JJ w podcaście The MMA Hour:

Nie wiedziałam co się działo w tym czasie. Moje ciało… nie mogłam złapać równowagi. Nie odklepałam, nigdy tego nie zrobiłam.

Nie widziałam tego ciosu, mocy uderzenia. Nie uderzyła mocno, ale do rzeczy, nie wiem co się stało.

Oczywiście odcięło mnie, ale nie wiem czemu. Może coś było nie tak z moim mózgiem lub głową, ale nie wiem. Dowiem się co się stało, ponieważ to niezwykłe. Mam prawie 100 walk na koncie w boksie i kickboxingu. W MMA miałam 15 walk i nigdy nic takiego mi się nie przydarzyło. To był pierwszy raz kiedy ktoś mnie znokautował.

Tak prawdziwa mistrzyni przyjmuje porażkę? Nie może przyjąć do wiadomości że dostała luja ogłuszacza i przegrała walkę przy okazji odklepując? keep calm and tap to strikes ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4:58
https://www.youtube.com/watch?v=bvMHAlGKg1I#t=4m58s
#ufc
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak prawdziwa mistrzyni przyjmuje porażkę? Nie może przyjąć do wiadomości że dostała luja ogłuszacza i przegrała walkę przy okazji odklepując? keep calm and tap to strikes


@Musiek_: Tak prawdziwy hejter brandzluje się do tej porażki już kolejny dzień?
Było widać że jest cos nie tak z Aśką już od wejścia na walkę.Zapewne scinanie wagi poszło nie tak lub był jakiś inny problem ale ona nie chce się do tego przyznać.
  • Odpowiedz
@King_Of_New_York: Kolego to jest mój pierwszy hejt na JJ o ile można to w ogóle nazwać hejtem. Nie ważne czy przyczyną porażki były problemy ze zbijaniem wagi, gorszy dzień czy sraczka to ona teraz zaklina rzeczywistość i próbuje się tłumaczyć z porażki, a przecież w ogóle nie musi bo to się zdarza. Więc niech wraca na treningi i po pas a nie płacze w podcastach
  • Odpowiedz
Więc niech wraca na treningi i po pas a nie płacze w podcastach


@Musiek_: Ciekawe jak Ty bys się tłumaczył gdybyś w szczycie swojej popularności,prosperity finansowego i sukcesu sportowego nagle spadł na ryj z przeciwnikiem skazanym na pożarcie?
Byłeś chociaż raz na sali treningowej jakiegokolwiek sportu walki?
  • Odpowiedz
@King_Of_New_York: no właśnie świat jej runął bo dostała #!$%@? od przeciwniczki w którą chyba nikt nie wierzył i teraz płacze, a to nie jest przyjmowanie porażki jako "im a professional athlete'' :) Tak byłem i co z tego?
  • Odpowiedz
Tak byłem i co z tego?


@Musiek_: Jakoś trudno mi uwierzyć bo gdybyś trenował to byś wiedział jak to jest dostać w szczękę i odcinkę.

no właśnie świat jej runął bo dostała #!$%@? od przeciwniczki w którą chyba nikt nie wierzył i teraz płacze, a to nie jest przyjmowanie porażki jako "im a professional athlete'


@Musiek_: Chyba nie sądziłeś że Jędrzejczyk po jednej porażce nagle się ukorzy przed
  • Odpowiedz
@King_Of_New_York: chyba za dużo razy dostałeś na treningu widzę bo robisz #!$%@?ę z logiki. Niech udziela wywiadów gdzie chce i ile chce ale czemu tłumaczy się z przegranej jakby to była wina papieża, a nie jej że sobie (możliwe) olała Rose czy została przez nią rozpracowana czy po prostu była gorsza. Myślała, że jest drugim Conorem który trashtalkiem wygrywa sobie walki ale rzeczywistość ją zweryfikowała. A co do tego że
  • Odpowiedz
chyba za dużo razy dostałeś na treningu widzę bo robisz #!$%@?ę z logiki.


@Musiek_: A Ty widocznie za mało,bo nawijasz a sam nie wiesz o czym.Dodałeś wpis pod tagiem dla atencji na fali hejtu na Joannę by zgarnąć trochę plusów od innych nieudaczników.
Trashtalk Joanny to jest część całego show gdzie UFC kreuje taką otoczkę medialną w stylu amerykańskim good vs evil żeby sprzedać walki na tamtym rynku.Jak widac po
  • Odpowiedz
@Musiek_:
Asia nie pamiętała dokładnie co się działo po luju ogłuszaczu a u Ariela mówiła, że wideo z walki jeszcze nie widziała. Czytałam też parę opinii, że faktycznie nie było to do końca klepanie, ale raczej skłaniam się ku wersji, że sama Asia nie wiedziała co chciała tam zrobić z tą ręką - tapować, wstać czy może pomachać do publiczności.

Mam dość gadek o trashtalku. Trashtalk nie walczy, tylko zawodnicy.
  • Odpowiedz