Wpis z mikrobloga

@prezydent_rezydent: mi note2 jest dosc nieudanym modelem, mi note jedynka aspirowala do telefonu premium. Bardzo dobry dzwiek, budowa i cala reszta.
Note 2 pojawilo sie w tym samym momencie co mi5s plus i mi mix oraz mi max czyli w sumie masz 4 telefony z ekranem 5,5+.
Nie oferowal niczego hiper ultra a byl bardzo drogi w momencie premiery. Stad nikle zainteresowanie i pewnie dlatego ceny takie a nie inne teraz.
@PurpleHaze: Dzięki, konkretnie mi na wszystko odpowiedziałeś. B20 koniecznie być nie musi, w obecnym iPhone 5 i byłym oneplus one (którego bym do dziś nie zmieniał gdybym go nie zgubił () ) tego nie było, ale na pewno fajny atut, bo mam LTE bez limitu (RBM). Jednak skłaniam się co do tego Mi Note 2, wadzi mi w nim jeszcze, że ten ekran jest niebieski co widać
@jaguar963: @PurpleHaze: Dzięki za pomoc, zostaje przy Xiaomi Mi Note 2. Poużywałem go sobie w Mi Zone i pod względem wizualnym i szybkości działania jest zadowalający. Mam jeszcze pytanie, czy lepiej wpłacić bezpośrednio na Paypal pieniądze, czy mogę bezpośredno zapłacić kartą( nie walutową, zwykłą którą dostałem z założeniem konta w mBanku)? Zawsze za drobniejsze rzeczy płaciłem właśnie tym drugim sposobem i nie było problemów, nie wiem jak przy wyższych kwotach.