Wpis z mikrobloga

Czy trzeba być faktycznie leśniczym, żeby kupić #subaru #forester?
Oczywiście, że nie, ale przygotujcie się na wysokie spalanie, twarde plastiki i dość azjatycki #design, który nie każdemu przypadnie do gustu.
Na plus jednak świetny napęd, dobre wyposażenie oraz silnik #boxer. Co jeszcze? ((oo))
To auto mało traci na wartości!

Więcej na stronce

#motoryzacja #motopodprad #samochody
Pobierz stopaotestuje - Czy trzeba być faktycznie leśniczym, żeby kupić #Subaru #Forester?
O...
źródło: comment_Lzluha8DC0SRE204LTVWuux78pt64Nec.jpg
  • 12
@stopaotestuje: Co wy macie z tymi twardymi plastikami? Moim zdaniem są znacznie lepsze, od tej polakierowanej pianki. Łatwe w czyszczeniu i nie wycierają się od samego patrzenia. Później taki Zachar siada do samochodu i maca deskę... tu twardy plastik, tam twardy plastik. Przecież nikt nie dotyka deski żeby non stop żeby zwracać na to uwagę. A w utrzymaniu jest znacznie lepsza.
@stopaotestuje: owszem zgadzam się z Tobą. Co do tych miękkich plastików, to mówię to na przykładzie Hyundaia z którego jestem bardzo zadowolony. Problemem był tylko wydarty "plastik" pod szybą kierowcy po 10 tys. km. Prawdopodobnie od trzymania na nim łokcia. Na szczęście wymienione bez problemu na gwarancji.
@stopaotestuje: na zdjęciu model z zeszłego roku (edit: jednak nie, to wersja amerykańska, japońska się różni światłami dziennymi LED). Wyposażenie to raczej jest minimalistyczne.
Może dlatego, że w Japonii ale serwis mam darmowy przez 3 lata, niemalże w cenie samochodu.
Bardzo ciężko usunąć kurz z tych plastików pod przednią szybą, a ten przy dźwigni do zmiany biegów można bardzo łatwo zarysować dosłownie wszystkim..
Poza tym uwielbiam ten samochód, szczególnie w błocie,
dość azjatycki #design


@stopaotestuje: czepianie sie designu przy testach samochodow i uznawanie go za wade jest nieprofesjonalne, slabe i generalnie sliskie. Ja na przyklad wole wiekszosc azjatyckich aut od wiekszosci europejskich, a szczegolnie niemieckich, ktore sa nudne i klepane wszystkie na jedno kopyto. Subaru, Mitsubishi, Lexus, Hyundai, Kia, Honda - wygladaja swietnie (celowo pomijam Toyote) i duzo lepiej niz VW/Skoda/Seat/Audi, Mercedes, Ford czy wiekszosc BMW. Chlubnym wyjatkiem moze tu byc czasami
@bidzej moim zdaniem pomijanie względów estetycznych jest nieprofesjonalne. Oceniam subiektywnie, a nie obiektywnie lub sponsorowanie jak niektórzy więc nie wiem czemu miałbym to pominąć. Oczywiście że to kwestia gustu, ale patrząc na przykład Hyundai'aTucsona, to Forester projektowo to lata 2010 a nie 2017 zwłaszcza we wnętrzu