Wpis z mikrobloga

#fut #fifa18

Jestem graczem spełnionym. Kiedy kupowałem Fifę 18, męczyłem się z botem na zawodowcu. Od tego czasu ogarnąłem drybling i grę w obronie, zrobiłem dwa składy bez bolców. Dalej zdarza mi się przegrać na zawodowcu, ale i pojawiają się zwycięstwa na legendarnym (dziś w SB odnotowałem jedno rozgrywane na tym poziomie). W sezonach online jestem w 7 lidze. Przez tydzień od premiery gry ciągle przegrywałem. Potem lepsi awansowali, ja podskillowałem i prawie ciągle awansuję. Właśnie zapewniłem sobie awans do 6 ligi, po wygraniu 3-0. Widziałem błędy przeciwnika w poruszaniu się po boisku i go po prostu rozwaliłem. Wczoraj wygrałem pewnie 2.0. Przedwczoraj też grałem jeden mecz i było 4:1 dla mnie. Byłoby więcej, ale przeciwnik w połowie zrobił rage quit! Przy mnie, niedzielnym graczu. Rozumiecie to?

Nie gram Ligi Weekendowej i nie zamierzam. W SB gram połowę meczów, żeby się też nie zmuszać. W sezonach online, bo po to tę grę kupiłem, mogę i siedzieć w 8-7 lidze. Chciałbym po prostu czasami wygrywać. Teraz wygrywam nawet częściej.

Tego życzę i Wam: świadomego, luźnego podejścia. Bo to rozrywka, a czasami czytając tag mam wrażenie, że niektórzy cholernie się wczuwają. Recepta jest jedna: zwiększ wysiłki albo zmniejsz oczekiwania. Polecam to drugie!
V.....n - #fut #fifa18

Jestem graczem spełnionym. Kiedy kupowałem Fifę 18, męczyłe...

źródło: comment_H5w7sc3fR8L8zmgR50mgmk0MRD7TKNdi.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Veyn: no stary, w niecałe dwa miesiące masz prawie 300 rozegranych spotkań i mówisz, że to luźne podejście? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W takim razie ja jestem ultra zielonką ( )
  • Odpowiedz
@LeHadal: Dzięki!

@Majku_: Daje to 8 meczów dziennie, czyli 2 godziny dziennie. Nie jest to jakoś specjalnie dużo.

@nomadicgoogler: Jest utrata dla wychodzącego.

@AdiH: Bardzo chętnie! Tylko dopytam: grasz na PS4?

@StalowyRoman: SB to tryb Squad Battles - taki fut na bota. Skład bez bolców to bez piłkarzy wolnych, niskich i ze złymi pracowitościami. https://youtu.be/P7sphbcddXw - tu b.dobre porady dotyczące formowania składu, druga część o obronie mega
  • Odpowiedz
@Veyn: rozgrywam swój pierwszy sezon kariery, gram manutd. Jestem bodajże w środku kwietnia i lukaku strzelił dla mnie 35 goli w samej lidze, Sick! Micki 27 asyst Lol

Gratuluje uczucia spełnienia!

Wszytko na legendarnym oczywiście.

Najwyższa wygrana to 9:0 z lester ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Veyn: Argument z czasem rozumiem, argument z wkurzeniem nie. Nie zauważyłem większej rozbieżności między tym jak się gra w LW i w sezonach. A nawet preferuję LW, bo o wiele łatwiej znaleźć przeciwnika (PC). Tak czy inaczej - gratuluję postępu. ja się nie potrafię pozbyć pewnych nawyków, które wiem, że mi szkodzą.
  • Odpowiedz