Wpis z mikrobloga

Grał tu ktoś w Middle Earth: Shadow Of War?
Mam dylemat przed jedną misja w akcie drugim. Chodzi o to, że mam zdobyć pierwszą fortecę. Forteca ma dwóch wodzów i jednego naczelnika. Podobno mam wywabić naczelnika, ale żeby to zrobić, to musiałem zinfiltrować wodzów - to też uczyniłem - obaj mają popleczników zwerbowanych po mojej stronie. Dzięki temu włączyła mi się misja ataku na fortecę (czyli naczelnika), ale też dwie mniejsze na "prowadzenie wodzów w pułapkę".
Pytanie - co ja mam teraz zrobić tak naprawdę? Iść z fabułą i tam jakoś wodzów osłabię dzięki moim czterem zdrajcom (jakieś ulepszenia balistyczne czy coś). Czy może powinienem wykonać najpierw te dwie misje i ubić wodzów poza fortecą, a potem wrócić do naczelnika (ale czy wtedy nikt nie wejdzie do tego czasu na ich miejsce) ?
#shadowofwar #middleearthshadowofmordor #grypc #pcmasterrace
  • 4
@RRybak jesli wykonasz misje zdrady to po prostu ulatwisz sobie pozniejsze oblezenie fortecy. Jesli nie zrobisz misji zdrady to bedziesz wwlczyl z wodzami w trakcie oblezenia. Jednym zdaniem - mozesz ale nie musisz.
@jckk: czyli sama infiltracja mi nic nie dała - nie są w stanie zdradzić i osłabić ich w czasie ataku na fortecę?
Zdrada musi mieć miejsce PRZED atakiem i od tego są te misje?
Kurde, samouczek tak to niejasno przedstawił, że wczoraj wieczorem zgłupiałem: "każdy z wodzów został zinfiltrowany przez wszystkich swoich popleczników, więc możesz atakować fortecę" . No ale pojawiły się też te dwie misje i wolałem iść spać i
nie są w stanie


@RRybak: są w stanie. W takim wypadku jesteś ty+ twoje przydupasy+twoi przydupasy tego kapitana,a w misji zdrady jesteś ty+twoi zdradzający na tego kapitana, czyli jest de facto łatwiej. Poza tym, wykonując misję zdrady i zabijajać tego kapitana, może go niejako podmienić na "swojego człowieka". Wtedy praktycznie wpadasz d punktu w fortecy i jest z automatu zajety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@teluch ma racje. Zle to wyjasnilem. Chodzilo mi o to ze jesli ich zabijesz wczesniej to ich po prostu nie bedzie w trakcie oblezenia