Wpis z mikrobloga

@fajny_login1: EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE

A tak na poważnie - serio liczysz, że na wykopie uzyskasz pewną odpowiedź? Cała zabawa to w dużym sensie spekulacja. BTC przynajmniej ma jakąś wartość użytkową, ale alty? Jak już to etherum czy te bitcoin cash, bitcoin gold
  • Odpowiedz
@Piaer: BTC i wartosc uzytkowa. gdzie, bo co bo zaplacisz za zakupy w bitkach a za tydzien ich wartosc bedzie +20% wiecej i bedziesz zalowal a nastepnym razem juz nie bedzie placil w bitkach bo kto wie ile bedzie kosztowac za nastepny tydzien.
Super uzytkowosc bulwo. Kupowalem za bitki ale teraz mi po prostu szkoda bo nie wiadomo ile poleci do gory, i gdzie tu uzytkowosc ja sie pytam?
Po
  • Odpowiedz
@leobenos: Dlatego sprzedający/kupujący podają cenę w dolarach/walucie domowej i transakcji na BTC dokonuje się według aktualnego kursu. Jeżeli boisz się ryzyka, to sruu na giełdę i spieniężysz. Często przyjmowałem transakcje od razu na portfel giełdowy, żeby wymieniać na PLN
  • Odpowiedz
@Piaer: acha no fajnie ale nie chodzi o to a chodzi o to, ze kawa ktora kupujesz dzisiaj kosztuje ciebie 20k Satoshi a tydzien pozniej juz 25k Satoshi i z racji tego szkoda mi uzywac BTC jako walute a traktuje ja bardziej jako spekulacje
  • Odpowiedz
@leobenos: @Piaer: wiec wszyscy w taki sposob ja traktuja, dlatego szukam jakiegos alta zeby zostawic na 2 lata i miec #!$%@?, bo w bitka mozna bylo wejsc ale to 2-4 lata temu (a osoby z malym kapitalem duzo nie zarobia) i teraz sprzedac...
  • Odpowiedz
  • 0
@leobenos ale zamiast tej kawy mogłeś kupić btc za te złotówki i też miałbyś więcej.takie porównania nie mają sensu. Jakim cudem kupiłeś komputer, skoro zawsze tańszy i lepszy możesz kupić za pół roku
  • Odpowiedz
@Obruni: ja #!$%@? czlowieku.
Bitek na chwilke obecna przy super chwiejnych kursach i wysokich fee nie ma zadnej uzytecznosci. Jest spekulacja ktora pozwala zarabiac i nic ponad to
  • Odpowiedz