Wpis z mikrobloga

@vateras131: 'Cause I've learned to slam on the brake
Before I even turn the key ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mam problem z tymi piosenkami, są tak niesamowite i piękne i jednocześnie tak smutne, że nie wiem czy ich słuchać ( ͡° ʖ̯ ͡°) może przeżywam za mocno ;)
Oprócz sincerely me, przy tym nóżka chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Magadanka:
Ja w sumie słuchałem dotąd losowo na spotify i jakoś ten utwór mi umknął. Teraz sobie włączyłem i uderzył mnie mocno (,) Zacytowany przez ciebie fragment jest zdecydowanie najmocniejszy.
To aż smutne, że popowe kwiczenie jest tak popularne, a takie perełki mają tak stosunkowo niewielu fanów.
@vateras131: ile bym dała żeby obejrzec ten musical ( ͡° ʖ̯ ͡°)

To aż smutne, że popowe kwiczenie jest tak popularne, a takie perełki mają tak stosunkowo niewielu fanów.

Dokładnie, niestety :( chociaż jak czytałam o tym musicalu okazało że jest to wielki hit w USA, mnóstwo ludzi zna go, widziało, lubi ;) zdziwiłam się skalą popularności jak na musical, więc może nie jest tak źle (
@Magadanka:
Dlatego napisałem "stosunkowo". Z drugiej strony ciężko oczekiwać czegoś innego skoro liczba miejsc, w których można obejrzeć ten musical jest dość mocno ograniczona geograficznie. No i cena jest dość konkretna bo bilety kosztują "$119.00 - $199.00"