Wpis z mikrobloga

@Robert_K: ryzyko to jest jak kupisz konto niewiadomego pochodzenia. Brat musi twoje konto ustawic jako aktywne na swojej konsoli, pobrac interesujace go gry z twojego konta i przełączyć się na swoje, a ty niezmiennie grasz sobie na swoim koncie
  • Odpowiedz
@Robert_K: jedyny minus to jest taki ze jak brat bedzie chcial sciagnac jakas nowa gre z twojego konta i sie zaloguje na swojej konsoli a ty bedziesz akurat grac to cie z automatu wyloguje ( nie moze byc tak ze to samo konto w danej chwili jest odpalone na 2 kosolach) ale jak juz doda do pobierania (trwa to z minute) to ty sie znowu zalogujesz i bedziesz mogl grac dalej
  • Odpowiedz
a drugie na którym jest kilka gier kupilem razem z konsolą i przeniosłem je na siebie


@Robert_K: jak je przeniosłeś? nie da się...
jesli chcesz zeby brat korzystał z plusa to konto z plusem musi miec ustawione jako aktywne, jesli bedzie chcial pograc w gry z drugiego konta to musi je ustawic jako aktywne... takze brat bedzie musial sie przełączać między kontami, bo w danej chwili jedno konto na jednej konsoli
  • Odpowiedz
@marianoitaliano: Tak, pisałem że przeniosłem tzn miałem na myśli że zmieniłem dane na swoje.

Ja na swoim koncie z plusem głównie korzystam z gier na płytach a na tamtym koncie online gram głównie w Fife 17. Fajnie by było jakoś u niego podobnie ustawić żeby się tak dało jak u mnie.
  • Odpowiedz
@Robert_K:
czemu grasz na 2 osobnych kontach? lol
to niech brat korzysta z jednego z tych kont na codzien zamiast zakladac nowe - bedzie to rozwiazanie mniej upierdliwe... ty grasz na swoim koncie a masz ustawione drugie jako aktywne... a brat odwrotnie
bo jak dojdzie 3 to w danej chwili bedziecie mogli kozystac tylko z 2.
w sensie jak brat bedzie chcial plusa i pogrc w cyfrowe wersje gier to ty
  • Odpowiedz
@Robert_K: no to w 2 osoby nie będziecie mogli na raz korzystać z 3 konta... bo ty zeby grac w gry na koncie z cyfrowkami masz to konto ustawione jako aktywne na swojej konsoli - a grasz na swoim koncie z plusem... jak brat na nowym koncie ustawi to z cyfrowkami jako podstawowe to ty przestaniesz miec dostep do gier, a jak ustawi twoje z plusem (musi zeby plus mu tez
  • Odpowiedz
@Robert_K: nie... ( ͡º ͜ʖ͡º)

zeby bylo najlepiej to niech gra na koncie z cyfrówkami sobie na codzien... a udostępnisz mu swoje z plusem... a on tobie konto z cyfrówkami - wtedy obydwoje bedziecie miec i plusa dostep do gier na koncie cyfrowym

jesli koniecznie zalezy mu na nowym koncie...to wtedy bedzie musial wybrac czy w danej chwili chce korzystac z plusa czy z gier cyfrowych
  • Odpowiedz