Wpis z mikrobloga

Mam problem z płatnością na bookingu. Nie chce przejść płatność kartą od Alior Kantor. Płacę nią normalnie za chińskie zakupy, więc to nie są jakieś dziwne limity.
Miał ktoś podobny problem?

Unfortunately, we were unable to process a payment with the credit card details you have supplied.

You have until 2 Nov 2017, 21:00 (Uniejow time) to update your credit card details, otherwise your reservation will be cancelled. In the case of cancellation, no refund can be given for any payment already made.

To use the same card: Contact your credit card provider to ensure that your card is active, has sufficient funds, and is valid for international online transactions. Then go to manage your booking and reenter the card details.

To use another card: Provide alternative card details at manage your booking. Please make sure that the alternative card is active, has sufficient funds, and is valid for international online transactions.


#bookingcom #booking #aliorbank #aliorkantor #mastercard #bankowosc
  • 8
  • Odpowiedz
  • 1
@matti05 miałem identycznie, gdy próbowałem zapłacić mastercard, a to nie była karta kredytowa. Więc albo spróbuj typowo kartą kredytową albo Visa (u mnie przechodziła).
  • Odpowiedz
  • 0
@matti05
Ile więcej to już bookinga pytaj. A dlatego więcej, bo na poczet zniszczeń, czy czegoś. Kaucja taka.
Do hoteli / wynajmu samochodów to się kredytówki używa, bo tak to Ci zablokują 5000 zł i nie masz kasy. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@matti05: nigdy mi więcej nie blokowali, a korzystam dużo od lat; za to miałem kiedyś problem z kartą typu prepaid- spróbuj podpiąć kredytową tzw. wypukłą
  • Odpowiedz
@matti05: Płatność i tak masz potem na miejscu, możesz wykorzystać cokolwiek Ci pasuje. Booking tylko zabezpiecza transakcje w tym momencie (na wypadek jakbyś nie przyjechał, to ściągną z tej karty). Dlatego też pewnie prepaid nie lubią- jak ktoś wie, że nie przyjedzie to skasuje prepaida i tyle go widzieli. :)
  • Odpowiedz